bugün

hayatında sigara içmeyen insanı bile, sigaraya başlatmak için yeterli söylemdir.
nasıl bir söz ulan bu sevgilisine diyor sanki dedirten sözdür.
baba eğer sarf etmişse bunu haklıdır. bıraktım şu an purolarımı atıyorum veya bir hobo'ya veririrm.
görsel
Simdi yakacagim sigara sana gelsin reiz hahaha.
yaktım bir dal. Bitlisten tütün getirttim en kral tütün 250 lira. 50 paket çıkıyor.
18 lira sigarayamı para vericem birde.

Not: Baya kişi tütüne geçti şu aralar bakalım nereden para alacaklar ekonomi iyice kötüye gider şimdi.
bi dal uzatın.
Senin için din bile değiştirilir. Zira malum, insanlar dininden uzaklaştı sayende.
Başlayalım mı yani?
herkesin daha çok sigara içmesine neden olur.
Ben pek sevmem.
Sigara satışlarında yaşanacak artış sonucunda alacağı vergi payı düşünülürse yapması muhtemeldir.
dolu mu boş mu hojam?
desene akciğer kanseri kapıtrcak gidecek.
Ulan tam bırakacaktım yaaaa....
ne güzel 10 sene olduydu sigarayı bırakalı. şimdi yeniden başla ciğerleri tüket yavaş yavaş pıfffff.
görsel
Beni sevleyen ölsün demeye getirmistir.
Bunun sigara firmalarının pr çalışması olduğunu bilmeyen cahildir.

Basit bir matematik hesabıyla bu adamı sevmeyen ülkede bi yüzde 50 var. Bu yüzde 50 nin 10 da biri sigara içmiyor olsa bu söylemle rahatlıkla söyleyebilirim ki ülkenin yüzde 5 lik bir kesimi sigaraya başlar. Yüzde 5 te dönen sigara rantını bi düşünün.

Hadi eyvallah.
Kendisine şu şarkıyı armağan ediyorum bir sebebi yok

https://m.youtube.com/watch?v=vUg0gGLowCg
memlekette sigara satışlarında patlama yaratacak olay.
Allahını seven defansa gelsin yakarış gibidir.
Sevmeyenlerin sigarayı çoğaltmasıyla devlet kasasını ötv den gelen nakitle dolduracağını bildiğindendir. iyi manevra, 2 sene daha sırtı yere gelmez.
ya tamam reis yeter unuttuk artık zamları.

biliyoruz sen hep sigara içmeyelim diye yaptın bunları.

sana dörtlük yazacaktım kortum söyleyemedim bazı lafları.
Satışları arttırmaya çalışıyor...