bugün

an itibariyle sigarayı bırakmama sebep olan sözdür.

edit : bu sözde ironi yoktur.
an itibariyle sigarayı bırakıyorum dedirtmiş tayip erdoğan beyanı.*
bu halkı, bu ülkeyi zerre kadar seviyorsan en acil şekilde öl lütfen şeklinde cevap verilmesi gereken bir diktatör beyanatıdır.
(bkz: sigaraya başlama nedenleri)
bunu söylerek binlerce kişiye sigarayı bıraktırmış. seveni çok demek ki.
içmeyene içirtecek sözdür.
milletin topluca sigaraya başlayacağını gösteren söz öbeği.
adama esrar içirtir.
an itibariyle sigara satışın da büyük patlama yaşanmıştır. kesinlikle içmeyenler dahi bu cümleden sonra içmeye başlamışlardır. ülke bu şekilde daha çok vergi kaldıracaktır. tayyipin işine gelecektir.
vakit geçirmeden sigaraya başlıyorum diyeceğim olaydır.
bırakalı 5 ay olmuşken geri başlamaya sebep söylemdir.

yok lan gavura kızıp oruç bozmam ben. *
bugüne dek ağzına zerre sigara sürmemiş olan bendenizi bile zorla sigaraya başlatacak olan laftır. artık tayyip ne diyorsa onun tersi doğrudur.
an itibariyle sigaraya başladım. stok yapıyorum şu an.
kendisi de avanta için adam öldürmeyi bıraksın.

(bkz: gezi parkında 1 vatandaşın ölmesi/#19892345)
ayrıca sütaş hisselerinin %51 ini israil' e sattı ''milli içkimiz ayrandır'' deyince 1 haftada ayran satışlarında %4 artış oldu. Kim bilir hangi sigara markası hisselerini satmış olacak ki böyle bir söz söylemiş, yakında öğreniriz efendim.
rte dedi diye sigarayı bırakanın amacı sorgulanmalı.
Sigaraya başlatabilir, dikkat edin, duymamaya özen gösterin.
Milleti sigaraya başlamaya sevk sözdür.
sigara içmeyen bazı kişilerin sigaraya başlamasına sebep olacak rte söylemi.
"insanları sigaraya başlatacak olan sözdür" şeklinde görüş belirtmeyenin sözlükte dayak yediğini düşündüğüm söylemdir. kendisini sevmek bölümü dışında sigaranın bırakılması fikrini güzel buluyorum orası ayrı...
kimse benim ne yapacağıma karışamaz tamam mı recep? buna sende dahilsin, canım isterse içerim istemezse içmem. beni böyle tehdit edemezsin.
Emine Kezban ERDOĞAN
Sigaradan nefret eden astım hastası beni bile sigaraya başlatacak söylemdir.
kurduğu bu cümlenin ardından sigara kullanmayanlarin bile sigaraya başlamasını sağlayacağı sözdür.
şahsen benim bile sigara içesim geldi.
ben sizi sevmiyorum, e siz de beni sevmiyosunuz, bunu söyledim de ben e siz şimdi beni protesto etmek için iyice sigaraya sarasınız, şeklinde akıl yürütme sonucu söylenmiş cümledir. la ne akıllı adamsın sen tayyip muhalifleri kısa ve temiz yoldan temizlemesini nasıl da iyi biliyorsun sen.
üzümcü beyanı.