bugün

biz ülkücü harekat mensuplari ilkeli siyaseti savunduk kimsenin mahremine girmedik madem öyle hodri meydan başbakandan açiklama bekliyoruz tayyip erdoğan…

nadire içkale recep tayyip erdoğan ilişkisi
ortaya atılan bir iddiaya göre başabakan recep tayyip erdogan’ın nadire içkale isimli bir kadınla metres hayatı yaşadığı iddiaları kafaları karıştırdı. basın bu konuyla ilgili henüz bir haber yapmadı yada yapmaya korkuyor.kimdir bu nadire içkale aldığımız haberlere göre nadire içkale sosyetik bir hatun ve zamamında başı açık bir kadınmış.
bu kişinin kocası öldükten bir süre sonra kapanmış ve sosyete dergilerinde sıkça rastlanan ve sıkça umre’ye giden bu kadının başbakan tayyip erdoğan’ın metresi olduğu söylenmiş. second lady emine hanımın, first lady hayrünisa ile görüşmemesinin aralarındaki küslüğün sebebi first lady’nin bu hatunla yakın arkadaş olmasıymış.

bu konu hakkinda kamuoyuna bilgi verilmesini bekliyoruz

neler oluyor bize anlamakta zorlanıyoruz bir metres hayatıdır gidiyor eğer bu söylentiler doğru ise recep tayyip diğer siyasi partilere yaptığı göndermeleri çok büyük bir şekilde kapak olacak gibi gözüküyor. eğer bu iddialar doğru ise kendisinin o koltukta oturup oturmayacağı ise merek konusu.

başbakandan açiklama bekliyoruz...
(bkz: mhp lilerin kaset sancısı)

ne bahçeliyi ne de erdoğanı desteklemiyorum, ama bu kadar da çamura yatılmaz ki.
Yıllardan beri ankaralıların bildiği ama istanbulluların sanki ilk kez duymuş gibi yaptıkları sadece arkadaşız durumu....
nadire içkale nin katıldığı bi nişanda "bana her şey seni hatırlatıyor" şarkısını istetmesi artık sonsuza kadar bu durumun muallakta kalmasına neden olacaktır
görsel

ateş olmayan yerden dumanın tütmeyeceğini bir kez daha idrak ettiren söylenti.

hoş, bana ne, kime ne?

vakti zamanında herkes deniz baykal'ı suçlarken ben savunmuştum, tayyibimiz erdoğanımız da bu hususta suçlanacak olursa onu da savunuruz evelallah.

yenge güzel kadın, yakışır başbakanımıza.
büyük ustaya iftira atma çabasıdır.

ayrıca sözlükten açıklama yapıp başbakandan kendisini sikleyip cevap bekleyen, ağlak yumurta topuk beyaz çoraplı yaşam formlarının içlerinde bulundakları akıl tutulmasını da ''patolojik vaka'' olarak yorumluyorum.
doğrudur yanlıştır allah bilir. ama rte'nin zevki cidden sorgulanmalı.
internette dolanmaya başlayan iddia.

lan doğru çıkarsa yer yerinden oynar, vay sülalesine atlayayım.

http://www.milliyetciler.de/News-file-print-sid-3536
nasıl olsa amatörce hazırlanmış sahte bilal tayyip kasetini yuttular bunu da yutarlar diyerek piyasaya sunulan yeni yalan haberdir.
zaten tayyip erdoğan hakkında kötü ne olursa olsun inanmaya hazır bir kitle var. yalan yanlış bir şeyler hazırla ve o kitle de inansın.

sandıkta deviremediğini yalanla dolanla yenmeye çalışanlar sandıkta gene hüsrana uğrayacaklardır.