bugün

"sayın cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem" konusunda çıtayı arşa çıkarmış akademisyendir...

yazdığı şiirin adını da; "sana ömrümden ömür vermek isterim" koymuş.
görsel

--- spoiler ---
diyarbakır dicle üniversitesi almanca bölümü öğretim üyesi ibrahim halil demir, cumhurbaşkanı erdoğan'a 'sana ömrümden ömür vermek isterim' başlıklı 100 kıtalık şiir yazdı...
--- spoiler ---

abi şimdi buna ne yorum yapayım.
yorum yapsam şikayet ederler vesaire, gerek yok. her şey ortada zaten.

şiiri yazan akademisyenin adı; ibrahim halil demir.
şu an sade öğretim üyesi, bu ismi unutmayalım, bakalım nerelere gelecek önümüzdeki günlerde...

kaynak;
https://www.yenisafak.com...siir-yazdi-2044737?page=3
zaman nedir nasıl öldürülür adlı çalışma olmuş.

ben olsam o zaman biraz kitap okur bir şeyler katardım kendime.
(bkz: liyakat)
(bkz: dekanlık is loading)
Yağcılarda inecek vaaar. Yolcu kalmasın.

görsel
babası bir bardak su istese kalkıp vermez hiç üşenmeden uğraşıp orhun kitabelerini yazmış.
Yalakalikta çığır açmış ve ödül olarak kemik pardon rektörlük verilecektir.
Zaten tipe bakınca hayatta elde edebileceği maksimum başarının da bu olabileceği anlaşılıyor.
Kayyum rektör atamaları için 1'e, milletvekilliği aday adaylığı için 2'ye basın. For english press 9.
Yan gelip yatan hoca modeli. Eğitim vereceğine yalakalık yapmış. Amk kekosu.
geleceğini garantilemiş kişidir kendisi. Hayırlı olsun
100 kıta şiir yazacak kadar ne yaşadın bilader? Ben adamın başlığına entry girmeye eriniyorum.
Derhal gel sarayda bekçi olarak başla...
Bunlar yeni nesli yetiştiren sözde akademisyenlerdir.

Eğitimin hali ortada işte. Yazık.

görsel

Diyarbakır Dicle Üniversitesi Almanca Bölümü öğretim üyesi ibrahim Halil Demir, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a 100 kıtalık “Sana Ömrümden Ömür Vermek isterim” isimli şiir yazdı. 

Yazdığı 100 kıtalık şiiri Erdoğan'a okumak istediğini söyleyen Demir, “16 bin kıtaya yakın şiirlerim var, bunlardan 100 kıtasını özellikle çok sevdiğim, hatta ömrümden ömür vermek istediğim asrın siyasetçisi Recep Tayyip Erdoğan'a yazdım. Ben ona olan sevgimi kelimelerle kesinlikle anlatamam. Ben çok duygusal bir insanım, bu memleketime kim bir çivi çakmış ise, onun zikrine ve fikrine bakmadan canı gönülden tebrik ederim.” dedi.

https://t24.com.tr/haber/...i-100-kitalik-siir,924772
görsel
ömründen ömür verecek akademisyenmiş, inşallah yakın zamanda ömründen ömür verir o akademisyen efendi.
işini bilen akademisyendir. Yağcılığın dibine vurmuştur. Geleceği parlaktır. Rektör olma yolunda, emin adımlarla ilerlemektedir.
rektör olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir diyeceğim ama bir selman öğüt gibileri var ya bunlardan elektrik direği bile olmaz.
Bir ataturkekber şairi değildir.
Kasidesiz ve de kaside yazanlara caizesiz Osmanlı olmaz muhteremler. Neden şey ediyorsunuz?

Hayır, madem bu herif almanca biliyor (?), olmuşken almanca yazsaydı da küffarı hırsından çatlatasaydı..
Son dakika!

Falanca kişi ODTÜ'ye rektör olarak atandı.

https://youtu.be/T-03i_sEQBo

Edibüdü: sanırım konudan bağımsız olarak demeye gerek yok.
Yalakalıkta son nokta.
En dik ben tutarım demiş.

Yazık ülkeye.
evladım niye önce söylemedin seni kalkındırırdık hitabına maruz kalması an meselesi olabilir.
100 kıtayı bir satırda anlatmak gerekirse, uzun lafın kısası: ''dolapta pekmez ,yala yala bitmez ''dir.
güncel Önemli Başlıklar