bugün

sözde atatürkçü geçinen chpli zihniyetidir. Hayır ben anlamıyorum bu adam ne etti bunlara ? Sırf adam dini bütün diye diktatör ilan ettiler. Ulan hangi diktatör sırf trafik kazaları olmasın diye gece 10 dan sonra alkol alımını yasaklıyor ha size soruyorum ?
Hangi diktatör "allahın verdiği canı yalnızca allah alır" diyerek kürtajı yasaklıyor ?

Evet chpliler kabul edin bu yüzden sevmiyorsunuz. O adamın müslüman olması batıyor size çünkü.
Dini bütün?
(bkz: Oğlunu peygamber ocağından kaçırmak)
(bkz: Sıfırladım babacım)
(bkz: Ananı al da git)
(bkz: Aldığı kellelerin hesabını veriyor)
(bkz: Bunları mı dinleyeceğim)
(bkz: Askerlik yan gelip yatma yeri değildir)
Bir de faiz lobisi diyordun kendin doları 3 lira yapıp birilerini zengin ettin.
Dini bütünmüş. Eksileyin eksileyin. Makarnalar gaz yaptı herhalde.
türk olmadığı için tayyipi sevmiyorum var mı?
sadece rte değil akapeyi de zihniyetini de sevmiyorum
meşhur hacının oğlunu belediye başkanı yapmışlar
yanlış olan işlere karşı koyacağına, çemkiriyor
akape zihniyeti budur.
allah onların evlerine ateşler salsın..
bu kadar da abartıldığını zannetmiyorum.
oyle bi durum çoğu kişi için söz konusu değildir. sadece akp aşiri güçlenip baskiyi artirmasin diye hdp ye akp ye gore daha yakin durulur. aşagi tukursem sakal yukari tukursem biyik misali yani.

arkadaş alkol alimi ile ilgili bişeyler yazmiş gece falan diye. alkolu su gibi tuketenlerin trafik kaza oranlarini ulkemizle karşilaştirsak duşununce gece 10 muhabbetinin trafik kazasiyla falan ilgili olmadiği anlaşilir.
Ülkeden uzak dursunlar evet.
siyasi duruşu bile olmayan günümüz solcusudur.

arap milliyetçilği vs kürt milliyetçiliği

sağ-sol değişse de zihniyet değişmiyor malesef, sırf bu yüzden chp önümüzdeki seçimi kaybedecek.

9 seçimi kaybettiği gibi
Tuncelili Kemal Kılıçdaroğlu'nun gizli akrabalarının zihniyetinin hakim olduğu Yeni CHP zihniyetidir.

Bunlar RTE gitsin diye şeytanla bile ortaklık yapmaktan geri kalmayacak insanlardır.

Türk düşmanı Biden kazanınca sevinmeleri bile ne denli kendi adamları iktidara gelsin, kendi çıkarları yolunu bulsun diye ülkenin Suriye olmasına razı olacak insanlar olduklarının net göstergesidir.

Atatürkçü de değillerdir, Türkçü de değillerdir.
aç kaldığınız zaman ideolaji yersiniz.
içi boş akp zihniyetinin savaştığı var olmayan düşmanlardan biri.
Sikeyim böyle zihniyeti. Bu ziniyeti taşıyan beyni.
Peki her iktidarı eleştireni hdp benzeri yapılanmalarla özdeşleştiren zihniyet hangisi? işte Hdp bu yüzden kapatılmıyor. Hdp kapatılsa nasıl "buna oy verme hdp ile iş çeviriyor" diyecekler. Belkide sırf bunu söylemek için kapatmıyorlar.
Yahu tamam açılın ben geçerim başa.
chp o düşüncede olamasın diye haydi hdp' yi kapatsanız ya. kapatmıyorsanız konuşmayacaksınız.
ben mi ; sapına kadar milliyetçiyim.
(bkz: teflon)
Zaten o sebeble kapatmıyorlar. Adam tvde açık açık dedi. "Kapatırsak muhalefet çok destek alır." Gibisinden konuştu. Ben konuşanın yalancısıyım.
Saçma bir zihniyettir kesinlikle.

Ben reisi de istemiyorum, reisin benzerlerini de istemiyorum, hdp'yi de istemiyorum. Ülke yönetiminden iyi anlayan, namuslu ve dürüst bir siyasetçi başa geçsin istiyorum. Mesela mansur yavaş veya onun benzerleri..
güncel Önemli Başlıklar