Bir lisans ya da ticari marka sahibinin sahip olduğu bu hakları bir başkasına devretmesi karşılığında aldığı bedeldir.
imtiyaz ücreti veya telif hakkıdır.
önceleri bana bir otel ismini arındıran bu bedel, hak, artık neyse kira şeklinde ödenebilmekle beraber üretilen mal miktarı üzerinden de verilebilir...
ing:saltanat, hükümdarlık.
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan bir genç arkadaşımız. Agresif ve çiğ tepkilerini yaşına vermek en dogrusu sanırım.

Edit: nick altina bakinca farkettim, kendini onplana çıkarmak ve popi olmak icin ona buna saldırdığı aşikar.
Yıllardır üye olmasına ramen arada bir girip yazan, yazmışken de "neden bu sözlüğün popisi ben olmayayım" diye düşünüp çok saygıdeğer hellzangelz abisine artistlik yapan ve ergen yaftası yiyen garip, fakir, yurt dışında yaşamayan, 5 serisine binmeyen yazar.
bir de yazdığınız 2 paragraflık mesajdan sadece işine gelen kısımları alıp da laf çaktığını sanan, fakat başka yerlerinden element uydurmakta üstüne olmayan, ergenliği iliklerine kadar yaşayan ve muhattab olunmaması gereken şahsiyet.
komplekslerini başka yerde yaşamak dileğiyle.
bir yazar. arkadaşım neyi paylaşamıyorsunuz ya. ikinize de benden porsche, güle güle kullanın.
Chris brown'un 2015 yılında piyasaya sürdüğü 18 şarkıdan oluşan ve yapıp yapabileceği en başarılı albüm.