bugün

Abim gibi sevdigim yazar. Babami aratmiyor lan. Su saatte nerdeydin nerdesin sen kizim diye atarlaniveriyor. Candir can.
amerikada bir otoyol.
Eğer motosiklet gezisini seviyorsanız gidilmesi gereken yollardandır .*
Navigasyon şeysi.
Müzik zevkini sevdim ortak. Klasik dinliyorsan bizdensin. Chopin, prokofiev, staravinsky... En çok da mozartlı günler kendisine! Kendisi şimşek mcqueen in kaderini değiştirmiştir.(route 66 yı açıkladım)
Dizi zevkine bayıldığım yazar.

--spoiler--

Kendisi 13. Doktormuş.

--spoiler--
Alnından öptüm, helalimsin dedim. * komiksin. çok doğru söylediği şeyler var. Tespitlerini doğru buluyorum. Seri eksiye tutulmuş çekemeyeni var demek ki. Belalı capetownlu genj.
Yol olarak aşırı güzel bir yol filmlerdeki o hani çölün ortasındaki uzun ve düz yol, yazarı ise tanımam etmem.
Route-66 sevişelim mi? 14 şubat da yaklaşıyor.
yürü yürü bitmeyen yol.
belkide sozlukte gordugum en abaza olmayan adamdir. abaza diyen c.kunu sivazlasin.
history channel da (bkz: counting cars) da , vücudunun çeşitli yerlerinde route 66 ile ilgili, 66 tane dövmesi olan ve 66 model arabasını yenilemek için programa getiren br tip vardı ve 66 bin usd bütçe ile işe koyuldu, adamın yaşı da 66'ydı, adam tam bir routh 66 manyağı, arabasına yol ile ilgili bir sürü çizim vs. eklenmişti, bu programda görüdüğüm en güzel arabalardan birini yaptılar.
sözün özü fanatiği tam fanatik oluyor, değişik bir yol.
bu arada yaşı veya bütçesi 66 olmayabilir, olabilir de. *
adam gibi adam olan yazar.

umarım aseksüellik hakkında ön yargıları yoktur.
Bu yazara abazan diyen kişi yatağına girip, yorganı kafasının üzerine çekip ağlamalıdır. Zira bu hareketi ancak bir ergen yapar. Böyle bir yaftayı da ancak bir ergen atar.
Aile babasidir.adam gibi adamdir.sozlugun en durust en kendi gibi olan yazaridir.
hırvat lezzetlerini paylaşmaya başlamış yazar. adam uğraşmış deneyelim bari.*
Beni 3. Guruba eklemis yazar. O ne ki amk.
ingilizceci yazar.

Denek olmakta iyiydi..
Need For Speed Carbon Oyunundaki Bir bölgeyi yöneten yarış takımıdır.
görsel

Deneylerinde beni kullanmaya kiyamamis yazar.
Hep gülsündür..
kendisi potansiyel bir scarecrow'dur.

(bkz: batman)
(bkz: arkham asylum)
düğünümde çiftetelli oynayacağına söz veren yazar. zaten yakınmış da. gelmezse ayıp eder.
kendisi sözlüğün işsizidir. şaka lan şaka sözlükte en güzel işleri yapandır. boşda olsa güzel şeyler yapıyor. deneylerinin devamını dielrim.
ingilizceci abi. Evet.
Dost yazar, kendisi abi gibidir, ama biraz kılıbık gibi hep hatunu ne derse o. Biraz erkekligini goster oglumm.

Saka bir yana kardestir. Kizida cok tatlidir.
seviyorum ben hemşehrimi ya. * kral yazar..