bugün

yüreğimi acıtan fenerbahçe taraftarıdır.

yemin ediyorum cebimde para olsa çıkarıp vereceğim,

"alın ulan getirin ronaldo yu" diye.

en azından yandex ten kurtulsun garibanlar.

ama yok işte adam çok pahalı.
su katılmamış fenerlidir.

not: 4 yıldızı ilk takan takım yaz, ronaldo gelsin.
fenerbahçe gibi vasat bir kulüp ronaldo'yu anca teknik direktör olarak getirebilir. o da çok düşük bir ihtimal. boşa uğraşan fenerlidir.
Ronaldonun geliceğine inanan beyin yoksunu taraftardır.
Kahkaha attıran fblidir. Siz yandex biz cl. Vizyon farkı...

Ayıksss.
tabi ilkokul bebeleri hatırlamaz bu zamanları. hey yavrum hey.
(img:#868616)

edit: çok mu zorunuza gitti lan tırrıklar? lol.
Kulüp ekonomisi nedir bilmeyenlerin aklınca dalga geçtiğidir.

Şimdi size böyle ayrı ayrı yazacam anlayın diye.

Galatasaray 4 yıldır şampiyonlar ligine katılıyor. Bu kadar büyük para geliyor madem uefa neden galatasaray'ın ensesinde?

Her takım yaptığı maçtan para kazanır. Şampiyonlar ligi galibiyet için atıyorum 5 verir uefa avrupa ligi galibiyet için 4 verir süper lig maçı galibiyet için 3 verir ziraat türkiye kupası bile galibiyet için para verir.

Bir takım zaten oralardan az ya da çok para kazanır.

Onun harici olan paralar ekstradır. Yani yandex ekstra bir para.

Sizin sığ mantığınıza göre taraftar forma almasın o zaman kombine almasın gidip lisanslı ürün alışverişi yapmasın kulübe üye olup aidat vermesin.

Nasılsa şampiyonlar liginden para geliyor eklere ne gerek var?

Az günümüz futbolunun şartlarını bilseniz böyle olmaz. Fenerbahçe 70 milyon euro transfer harcaması yaptı hem de 3 sene uefa'nın herhangibi turnuvasına katılmamasına rağmen.

O zaman sevgili galatasaraylılar size çok kolay bir soru. Neden bu uefa galatasaray'ın finalsal anlamda ensesinde?

Demek ki sadece şampiyonlar ligi yetmiyormuş. Fenerbahçe taraftarı forma satışı olsun kombine olsun fenerbahçe kart olsun ve yandex buna dahil bir sürü ek gelir ile takımını kalkındırmaya devam edecek.

Siz gülün bilal kısa'nın parasını bulamazken yalandan ibrahimovic haberlerine sevinir sonra yönetime söversiniz.

Ayrı ayrı yazdım anlayın diye malum okuma özürlü çok. Evet.
eskiden parası olmayan adam forma, lisanslı ürün alamayıp istediği halde takımına destek olamıyordu. ama şimdi destek olma imkanını cebimize soktular. Ben neden bunu kullanmayayım bunu kim olsa kullanır çok abes bir bokmuş gibi lanse etmeyin. Esas bu imkana rağmen kullanmayan maldır. burda galatasaraylısı da beşiktaşlısı da olmaz gelmez demiş, evet haklısınız gelmez bence de ama ağzınızın pis suyuyla koca yaz ibrahimoviçi ronaldinhoyu bekleyen ben miydim amk öyle topçular buraya 30 undan sonra bile gelemez fenere indirgemeyin olayı da siz carole un yerine bir sol bek alın boşverin gerisini
umut fakirin ekmeğidir.
(bkz: gsyandex)

http://gsyandex.com

cahillik ayri, mallik ayri.