bugün

şimdi bana bi dünya küfür eden olacak, yada söylediğime hak verenlerde olacak. Ama küfür etmeleri daha çok hoşuma gidiyor. Damarlarına bastığımı hissedince mutlu oluyorum.
Seksy yazar. Çk ttlsn cnm ya.
kendini tutamayıp, sürekli sinirini mesajda birilerinden çıkartıp devamlı çaylaklık cezası alan yazardır. (bkz: ben)
(#26227380)

4 takipçim olduğuna gülen 7 takipçili yazar ossurarak güldüm.
ayrıca sesi çok malca olmasına rağmen nick seçimine koptuğum yazar..
rap soyle sen yine kanka yov yov kamon beybi hahahhha.
Havalar nedeniye soğuk almış, grip olmuş yazar. Bir paket peçete, bir kilo limon ve nane hediye ediyorum kendisine. Yoksa o burnun ve sesin başka açıklaması olamaz.
Sesi romantik olmayan adamdir.
kar'dan etkilenip ciddi bir grip evresi geçiren yazardır.
--spoiler--
he, bu arada nane limon için sağol panda
--spoiler--
sesi harbiden romantik olan yazardir sarkisi playlistimdedir uzun suredir. var ol reyiz.
Mütevazi, efendi ve sohbeti hoş yazardır.
müzikle 6 senedir uğraşan yazardır. ayrıca mütevazıya mütevazı, iyiye iyi ayna yazardır. (bkz: güzel bakan güzel görür)
müzik yapan insandır. tipi önemli degildir. insan sesine aşık olabilir. sesine sarılmak isteyebilir.
mevlana ile ilgili kötü söylemde bulunan yazarlara verilen cevap yüzünden, nickaltına gelip havlamalarina sebep olan yazardır. fal konusuna gelecek olursak eğlence amaçlı yapılan bir eylemdir fal. tüylerini aldırma konusunda araştırırsan hz. alinin de aldığını görebilecegin dinen zararı olmayan birşeydir.
romantikliğiyle güzel sesin birleşimiyle romantik sesli nickini almış yazardır.
Aynı zamanda merak edenler için http://picosong.com/9wAx/ kendi şarkımdır.
yaklaşık 1 yılı tamamlamadan sözlükten ayrılma düşüncesine girmiş yazarın vedasıdır. üzülmeyeceğinizi biliyorum fakat açıklama ihtiyacı duydum. iyi vakit geçirdiğim de oldu, aşırı sıkıldığım da. Herşey için siz yazarlara gerçekten can-ı gönülden teşekkür ediyor hoşçakalın demek istiyorum.
aradığı mutluluğu burada da bulamayan yazarın vedasıdır.
Cay icme teklifini kabul etmesem gidis nedenini anlayacamda, kabul ettim bak kal lan dedigim yazar.
hesabı sildirecek olan yazarın vedasıdır.
ettiği küfürler yüzünden çaylak olan yazardır.
isim yapmaya gelen vasat troll.
isim yapabilecek, sözlük dışında binlerce yere sahip yazardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar