bugün

beni gülücüklere boğan yazardır. kendisine buradan da teşekkür etmek isterim.
özelden sevişelim mi ? derecesinde mesaj atan yazar. Sanırım nickaltını doldurmak isteyen yazar. Samimiyetsizliği ile dikkat çekiyor
(bkz: mal mıdır nedir)

- hadi rollo, bunu da övsene.
aynı sözlükte nefes almaktan utandığım yaratıktır.
bir övgüyle götü kalkabilecekleri ölçmek adına tarafımdan tutulmuş bir sosyal tespitçidir. sizi övgü meraklıları sizi.
9. nesil yazar.
yalnızca 11 entrysi var.
yazarlara övgü dolu msjlar atıp kendi çapında dalga geçmeye çalışan piç yazardır.
dalga geçiyormuş gibi yapalım bizde o zaman dedirten yazardır.
Sürekli övgü dolu mesajlar atan, şahsımın girdiği her türlü entryden yaşama sevinci bulan yazardır.
işi gücü yok, burada eğleniyor anlaşılan.
rollo tomasi ile karıştırılmaması gereken yazardır.
fake hesabı olabilir o ayrı.
(bkz: yav he he)
Sazan.avi olmuşumdur. Test ekibi çıktı efenim.
attığı mesajdan ötürü nickaltı girmek için geldiğim başlıkta ne kadar saf, salak ve kolay bir sazan.avi olduğumu farkettim. Oysa her şeY DAHA güzel olabilirdi. Bu kalp bir kez kırıldı bir daha da düzelmez.
zekice trolleyen yazar. iyiydi panpa.
beni ava düşüremedi kerata opuyorum tesekkurlerimi fiskirtiyorum *
nickaltına geldiğimde ne tür bi oyuna geldiğimi anladım. duygularımla oynadın hain.
önce rakamlardan başladı.
Copy-paste mod olduğunu bildiğim halde kırmayıp cevap verdiğim,nick altı girdiğim yazar.
(bkz: sözlüğe dadanmış sapık yazarlar) dan bir tanesidir ,net.
Onuncu nesil halhatır sorucu yaratık.
gbtsi kabarık olan bir yazar. trollüğü ile tanınır
ilgi çekmeye çalışan trollcü ergen liseli bebe. kendisine sakın küfür etmeyin ve laf atmayın. bırakın yaşasın öyle yarrak gibi.
çok saygılı onuncu nesil bir yazar. saygılar trollo.
bir an bile olsa mutlu edebilmiş yazar. herkesin övülmeyi sevdiği bir gerçek elbette. şablon olmasına rağmen teşekkür ediyorum kendisine.
başka bir yazarın, sahte hesabı olması çok yüksektir. önüne gelene mesaj atmasının nedeni bazı yazarların hain "çaylak yapma" fikirleri doğrultusunda olmakta. abidik gubidik cevaplar vermeyin, küfretmeyin. bok yoluna kimse gitmesin.
(bkz: uludağ sözlük çaylak etme örgütü)