isviçreli olması münasebeti ile sevmediğim tenisçidir.
Nadal - Federer maçlarında nadal' ı desteklerim.
Federer - Djokovic maçlarında Federer'i desteklerim. Çünkü sırplarıda sevmiyorum amk.

Özet: Hepsinin sıçam sıfatiye, En kralı gene Agassi' dir gözümde.
http://www.youtube.com/watch?v=viQvnU3eZsg

yeni başlayanlar için roger federer.
en fazla grand slam kazanan tenisçi tarihte onun gibi iki isim vardır onlarda çok uzatmadan

(bkz: novak djokovic)

(bkz: rafael nadal).
cincinnati masters 2012'de finalde novak djokovic'i 6-0 ve 7-6 lık 2 setle yenerek rekorlarına rekor katan efsane. böylece bu turnuvayı 5. kez kazanan ilk raket olmakla birlikte 21. masters şampiyonluğuyla da rafael nadal'ın sahip olduğu rekora ortak oldu. ayrıca bu turnuvada 1 kere bile servis kırdırmadığını da eklemek lazım. 31 yaşındaki birisi için gerçekten muazzam bir başarı.
Turnuva boyunca tek bir servisini bile kaybetmeden cincinnati masters 2012'de djokovic'i yenerek şampiyon olmuştur. sen o kadar büyüksün ki bulunduğun yerden binlerce kilometre uzakta olan birine en büyük bayram hediyesi olarak şampiyonluk veriyorsun. Seni seviyoruz roger. sen hep kortlarda ol.
2012 Cincinnati Masters'ı kazanarak kariyerinin 76. tekler zaferine imza atan efsane. tenis oynamak için yaratıldığına şüphem kalmadı, federer candır:)
ekselanslarıdır, dünya tenis tarihini gelmiş geçmiş görebilceği en büyük tenisçidir bana göre.
2012'yi birinci olarak tamamlayacak tenisçi. amerika açık'ta başarılı olmasa bile.
basellidir kendileri.
an iti bari ile tomas berdych'ile maçı olan dünya 1 numarası.
berdych'i de yen murray'e yenil e mi kuzun?
eski futbolcu.
dün sabaha kadar uykusuz kalmama ve sevinçten neredeyse gözyaşlarına boğulmama sebep olan tenisçi. çok seviyorum lakin, andy'nin* grand slam akzanabilmesi için senin elenmen gerekiyordu. bir sürü kupan var acık da gençler kazansın..

oyunu ilk sette kaybetmiştin zaten. *
belalısı berdich'ten 2012 amerika açık çeyrek finalinde ağır bir darbe yiyen efsane şampiyon.
olmadı be ekselansları. finalde cokoviç'in biletini kesip 2010 ve 2011 amerika açık yarı finallerinde coko'ya karşı aldığın dramatik mağlubiyetlerin hesabını sorabilirdin, 18.grand slam kupanı kucaklayabilirdin.
hüzne boğdun bizi, kendinle beraber!
basel li tenisci, hemseri sayiliriz.
kesinlikle en sempatik, soylu, asil tenisciler değil, sporcularda değil, insanlar arasında yer alan kişiliğe verilen ad, isim.
bugün sezon sonu turnuvasında andy murray'i rahat sayılabilecek 7-6 ve 6-2'lik setlerle yenerek finalde djokovic'in rakibi olmuştur.
şu fotoğrafından sonra atalarının türk olma olasılığı hakkında ciddi ciddi düşündüğüm pek sevimli tenisçi abimiz.

görsel *
en cool tenisçilerden. adam ne yapsa yakışıyor ya.
http://www.kure.tv/webtv/...32/&embeddedplayer=v1
başarılı, saygılı, efendi ve karizmatik tenisçi.
Dünyanın en iyi sporcularından biridir.

Bir gün canlı canlı izleyemeden tenisi bırakacak adam ben ona yanıyorum.
Avustralya açıkta Tsonga'yı çeyrek finalde geçerek yoluna tam gaz devam eden pembe ayakkabılı muhteşem kişilik.
Nadal ile olan unutulmaz kapışmaları yavaş yavaş murray-djokovic rekabetine yerini bırakmakta olan tenis efsanesi.
bu sene kötü performans gösteriyor olsa da roland garros'u kazanacağını düşündüğüm tenisçi. nadal olsun olmasın alacak.
şuanda tenisin babası, hatta tanrısı olan karizmatik isviçreli tenisçi.
orkestra şefidir aynı zamanda.

http://www.youtube.com/watch?v=tNoQ9qz4Q-w