bugün

boca juniors'ın hızlı,teknik ve genç forveti.juventus'un 6 milyon euro gibi komik teklifine tabiiki hayır denmiştir.2 sene içinde büyük patlama yapması kuvvetle muhtemel.
özetini izlediğim her boca maçında en az bir beleş gol atan gol kokusunu aldığı her halinden belli olan futbolcu.
adı barcelona ile anılan arjantinli genç yetenek. futbol stili olarak fernando torrese benziyor. juan roman riquelmenin de gelmesiyle martin palermoyla birlikte gol atma konusunda işleri daha da kolaylaştı.
cm 3 te aldıgım forvetlerden biriydi ucuzdu iş yapıyodu...
ileride avrupa kıtasına gelerek futbolunu burada kanıtlayacağını düşündüğüm boca junıors lu yetenek abidesi. insanı keşke bunu türk takımları alsa diye düşündüren sonra da saçmaladığının farkına vardıran hede.
patlamaya hazır bomba.

fm oyunumda tottenham kaptı bunu iyi paraya. şahsımın yönettiği blackburn ile tottenham'ın her maçında yusuf yusuf ettirme ve hatta sinirden ağlama kıvamına getirme yeteneği vardır bu şerefsizin. olmadık araya kaçmalar, olmadık uzaktan şutlar, hep mi gol olur ulan?
fm 2007 ve 2008 de topu ayağına aldığı anda 2d ekranda kaybolan, akabinde kendisi en son tribünlere koşarken, top da ağların içinde görülen boca juniors forveti.

paranız olsa da fm 2007 de almanız çok zordur zira ütopik bir değeri vardır.* fm 2008 de galatasaray a bile gelmektedir. hakan şükür ile iyi bir ikili olmaktadır.**
26 sına gelmiş tepesi açılmış açılan tepenin dikkat çekmemesi için yandan kuyruk bırakmış futbolcudur. hangi ara avrupaya gidecek merak konusu.
genoa'nın yeni forveti.
yazık lan.

5 milyon avro bonservis bedeli ile genoa'ya transfer oldu. Yıllık da 1.1 milyon avro gibi bir maaşı var. 4 büyüklerden biri pekala alabilirdi; izlerdik bu klas adamı.
şöyle bir gol atmış;
http://www.ajansspor.com/...palaciodan_nefis_gol.html

fm'de bir ara yanlış hatırlamıyorsam hız ve hızlanması 20'ydi.
inter e transfer olmuş futbolcu. genoa galiba italya nın kayserspor u. iş yapanı inter e satıyor.
Fm 2007 de hız ve hızlanması 20 olan forvet oyuncusu. Hızlı bir sağ kanat oyuncusuna ihtiyacım vardı. Bende palacio yu sağ kanat yapmaya çalıştım ama olmamıştı. Her maç 3-4 ile oynuyordu.
Dün gece yapılan Inter-Verona maçında, inter kalecisi castellazi'nin 78'de sakatlanıp çıkmasından sonra kaleye geçip, uzatmalarla son 15 dakika gol yemeyen, hatta kurtarışlar yapan inter'in golcüsüdür. maç 2-0 bitmiş.
arkadaki kuyruğu ile benim saçımı andıran interli futbolcu.
Bu sezon inter'de gayet başarılı performans sergileyen Arjantinli yıldız futbolcu.
boca juniorsta palermo reisle beraber oynamış şimdi interde emekliliğini bekleyen sempatik golcü.
tam bir, saçını siktiminin ibnesi'dir.
saç uzatma işini çok yanlış yapan isim. kellesinden bir tutam saç sarkıtarak neyi amaçlamış bilemedim.
Inter'de 8 numarali formayı giyen futbolcu.

Hareketli bir futbolcu ayrıca saç uzatma şekli apaçilere şapka çıkartır.
martin palermo'nun çırağı olan yetenekli santrfor. Artık 32 yaşında ama inter için iyi bir tercih her zaman.
(d. 5 Şubat 1982), Arjantinli futbolcu. Forvet ve kanatlarda görev alan Palacio Inter'de forma giymektedir. 1980'lerde Olimpo de Bahia Blanca kulübünde oynamış futbolcu José Ramón Palacio'nun oğludur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Rodrigo_Palacio
futbolu bırakıp basketbola başlamış.
Yapma kardeşim yapma dostum bu hatayı zamanında ben de yaptım şimdi sürünüyorum.