bugün

mossad eliyle akp'yi kurduran, pkk ve ışid terör örgütlerini el altından besleyen, dünyada çin hariç tüm ülkeleri doğrudan kendi emrine bağlamış global sermaye patronunun yakın bir tarihte dünyadaki herkese takacağı çiptir. bunun bir sonraki aşaması çipinde yahudi yazmayanların öldürülmesidir.
(bkz: bu sene soruları tübitak hazırlayacakmış)
bize de akepeyi taktıya.
hadi lan olur mu öyle şey?

olmayacak şeydir. hadi oldu diyelim, sen kendine taktırır mısın? olmayacak şeydir yani.

ayrıca oha rokefeller
(bkz: komplo teorisi)
insanlık kendisi isteyecek o çipi takmalarını... daha o güne uzağız diye düşünüyorum. zira daha önce empire state'in yıkılması planlanıyor. kimler tarafından yıkılacak biliyor musun? seni o hollywood'la varlığına inandırdıkları dünya dışı varlıklar, uzaylılar tarafından... bir sabah o binanın istila haberleriyle uyanacak insanlık. sahte bir saldırı olacak elbette, ama ne diyor rockefeller reyiz 'medyayla her şeyi yapabilirsin, en akılalmaz şeylere bile insanları inandırabilirsin. bir şeyi ne kadar çok tekrarlarsan, insanlar eninde sonunda buna inanır'. sözün özü, çipler takılacak ama her şeyin bir sırası var. önce yapacakları daha çok şey var...
beline kuvvet rockefeller reyiz. yaşın 100'e dayandı, umarım o günü görmeden göçmezsin...
Gotumuze girecek olan ciptIr. Ama pasaportu varsa benim icin sorun degil.
(bkz: çipli ya bunlaar kafanın yarısı yok)
(bkz: gora)
bizim millet bedavaysa takar.
Rockefeller in çin hariç tüm dünyaya döşediği boru.

(bkz: Survivor da sonunda bu da oldu)
http://www.izlesene.com/v...iyede-buyuk-secim/7684703
Bu sebepten dolayı zaten biz insanları şimdiden star wars in time gibi filmlerle alıştırmaya çalışıyorlar.

Doğumdan hemen sonra takılacak o çipler bebeklere.

Her şey göz altında olacak, ne aldığın, en son nerde bulunduğun, neye paranı harcadığın vesaire her şey kontrol altında olacak.
Onların da istediği bu zaten; dünyayı kontrol etmek, insanları kuklası yapmak.
Bazı mal oğlu mallar insanlarin beynini açıp cip takacaklarini zannediyor. Çipli kimlik kartları bu amaca hizmet edecek.
akpyi rockefeller kurmuş. sincan da kayseride zaten güngören ankara'da.
(bkz: ünlü oyuncu öyle bir şey yaptı ki)
rockefeller'in geç kaldığını gösterir.efenim uzaylılar bu çip meselesini halletmişlerdi, ikinci bir çip olmaz, çalışmaz. *
kemalik iddiasıdır. Akp kıskançlığı böyle saçmalığı oluşturmuştur. Evet.
matrix filminde bu çiplerin nasıl takılacağının provası yapılmıştır. hastaneleri özelleştir doğan bebeklere tak bu kadar basit. pilli değil çipli bebekler.

çiplerle insanlar köleleştirilecektir yandınız oluum ahahaha.
önlemi alınmazsa daha neler takacaklar ama en az 80-100 yılı var böyle şeylerin olması için.
bu çipler kredi kartlarında zaten var. dolar yükseldikçe yükseliyor peki bunun sebebi ne? para diye bir şey kalmayacak ileride. elimize kredi kartı türünden kartlar verecekler ki şu anda bizi ona alıştırıyorlar. yeni oluşturulan ve yakın dönemde hepimizin eline verilecek* olan akıllı kimlik kartları çoktan dağıtılmaya başlandı bile.
yakında gerçekleşecek olandır.

ele geçirdiğimiz ülkelerde herkesi adım adım izleyeceğiz dedi, her sokağına kamera yerleştirdiler; herkese bir numara vereceğiz dedi, kimliğine tc numarası hanesi eklendi; herkesin parmak izini alacağız dedi, hastanede parmak izi vermeden tedavi olamazsın dediler. şimdi de diyor ki, çip takacağız. o çipi takacak, silke silke takacak.
adamlar telefonlar ile cipledi sizi zaten. ustune para vererek ciplendiniz. ne s.ke s.ke takmasi. guldurmeyin beni.
hali hazirda takilmis olan ciptir.
sike sike takmayacaktır. tam tersine, insanlar bunun yapılması için sıraya girecekler.

(bkz: iphone kuyruğu)
(bkz: rockefeller in herkese döşeyeceği boru)
http://i.imgur.com/gXFRhMA.jpg