bugün

Son derece keyifli ve fazlasıyla bağımlılık yapan oyun. En büyük artısı fazlası ile detaya sahip olup sıkmaması. Sürekli öğrenecek bir şeyler varken bunu ilgi çekici bir şekilde detaylandırmışlar. tabi paraya dayalı bir oyun olduğu için ömrü de sınırlıdır
Allah'ın belası her yerden çıkan oyun reklamı. Nolur Çek git uzaklaş düş yakamdan.
Çok enteresan bir şekilde oyunu yapanlar Çinli olmasına rağmen Türk milliyetçiliğinin ekmeğini yiyorlar.
Reklamlarını görmekten bıktıran oyun. indirmeyeceğim, milyar dolarlık reklam bütçeniz dahi olsa, kafamı çevirdiğim her an değil de gözlerimi kapattığımda bile reklamınızı görsem indirmeyeceğim. Bıktım ulan bıktım. Sizin yüzünüzden sadece youtube premium değil, oynadığım ios oyunlarına da reklamsız oyun için para yatırıyorum artık. Size haddinizi bildiricem ibneler.
YouTube videosu izlerken gına geldi amk.
Nerde youtuber zibidi var reklamını yapıyor. Video izleyemiyoruz para verseniz indirip yine oynamam.
daha gerçekçi efektkler ve arayüzüyle infinity kingdom çıktı. deneyin derim.
Vallahi bıktık artık. At baş eşşek bas savaş klana gir. Senelerden beri aynı şeyi ısıtıp ısıtıp yediriyorlar.