3. sezon başlangıç tarihi olarak, aralık 2016 gösterilmesine rağmen hala başlamayan adult swim animasyonu.
aynı zamanda moonmen isimli mükemmel şarkının çıkış noktası.

Moonmen Music Video
http://www.youtube.com/watch?v=TgqiSBxvdws
Çizgi dizidir ama çizginin basitliğiyle içeriğinin alakası yok. South park a hicvediyor diye herkes bayılır, bu dizi hem hicvediyor hem neredeyse her bölüm psikanaliz yapıyor. Duygusallaştırıp insanı düşünmeye itiyor. Tüm bunları yaparken güldürüyor.

Dizi bir gün final yaptığında rickle ilgili bir gerçeği öğreneceğiz bence apışıp kalacağız leyla ile mecnunda olduğu gibi içimiz burkulacak, öyle bir potansiyel var o adamda.

Ağzındaki salyaların, arada geğirmesini bir anlamı olmalı, belki de ağzından salya çıkan tüm o anlarda kafası güzeldir ve kendini başka evrenlerde görüyordur/ hayal ediyordur. Aslında uyuşturucu bağımlısı falandır o yüzden arada şakayla karışık help me tarzı şeyler görüyoruzdur.

Son olarak paralel evrenlerdeki ball fondlers, two brothers, jan michael vincent gibi programlara bir bölümü ayırsalar keşke. Onlar bile başlı başına aşırı eğlenceli.
şimdi beni rahatta dinleyin.
ilk bölümü izlediğimde"iyi lan yemek falan yerken bir bölüm izlenir" diye düşünüp bıraktım. Ertesi gün çatı katı evimin mutfağında kendime tavuk sote yaptıktan sonra 2.bölümünü açtım. Sanırım 4.bölümde ancak bitirebildim yemeği. Şaşırmaktan ve gülmekten kendimi alamadım. Sonra müptelası oldum. 2.sezonun finalini izleyip 3.sezonu açmak için aradığımda o korkunç gerçek yüzüme bir kış rüzgarı gibi vurdu. 3.sezon yok ve ben o gazla 2 sezonu 3 günde izlemiştim. Konu olarak paralel evrenlerde ve diğer gezegenlerde geçiyor. Rick açıkça ahlaksız, vurdum duymaz, megoloman bir bilim adamı. Morty ise onun standart ölçülerde kafası çalışan torunu. Bu ikilinin maceralarını anlatan dizide benim en sevdiğim karakterlerden biri de Jerry. Evinde kendi liderliğini kanıtlamaya çalışan aptal baba figürü gerçekten çok eğlenceli konuların ortaya çıkmasını sağlamış. Seslendirme başlı başına bir efsane. Ve geldik en çok değinmek istediğim konuya. Diziyi izlerken kahkahalarla gülüyorsunuz ve bam! bir şey oluyor ve kahkahanızı ağzınıza tıkıp bırakıyor dizi. Müzik seçimleri de muhteşem. 2.sezon 3.bölümün sonunda çalan Chaos Chaos parçası insanı duman ediyor. Bird Person ve Squanchy gibi karakterler ise Rick'in geçmişine merak duymamızı sağlıyor ki 2.sezonun son bölümünde "Herşeyden" sözü bize bu geçmiş hakkında bir mesaj veriyor. Bir başka değinmek istediğim konu ise "Roy oyunu". Lan siz bunu nasıl düşündünüz nasıl hayal ettiniz ? Benim bütün gerçeklik algımı bir an da nasıl yıktınız ? Kısacası benim gibi fantastik ve bilim kurgu ögelerine ilgi duyuyorsanız asla kaçırmamanız gereken bir dizi. Doctor Who seviyorsanız manyağı olursunuz. Bu arada Time travel işine girmemeleri çok yerinde olmuş.
Saygılarımla.
yeni sezonun başlayacağına dair en ufak bir umudum kalmamıştır.
Konusu orijinal ve çok sevdiğim çizgi dizidir.

hatta sadece yattığım,kalkamadığım dönemlerdeki tek tesellimdi.
O kadar farklı hayal dünyası mevcuttu ki dikiş ağrımı bana ilaçsız unutturan tek dünyamdı.

Başlasın nolur,olabilir mı ki böyle bir şey dedirtir.
3. sezonu imdb'de listelenmiştir.
http://www.imdb.com/title...on=3&ref_=tt_eps_sn_3

24 Nisan bekleyeceğiz şimdi bir de.
Fantastik komedi dalında bir numaralı comics. izlemeyen varsa şiddetle öneririm.
çok garip işler çeviren bir yayıncıya sahip olan dizi. önce 3. sezon yazın çıkacak demişlerdir facebook sayfasından. daha sonra alın size ilk bölümü yayınladık diye 1 nisan şakası yazan bir sayfaya yönlendirip sonra o sayfadan ilk bölümü canlı stream ile yayınlamışlardır. well played adult swim, well played.

3. sezon 1. bölümü baştan izlemek isteyenler için:
https://vid.me/JBhQ
türkçe altyazılısı düşse de izlesek.
http://www.adultswim.com/videos/streams
3. sezonu şahane başlamış dizidir. its always sunny in philadelphia bitti bu başladı resmen harika.

aşırı komplike, zeka kokan bir bölümle başladı 3. sezon. şu ana kadar ki en iyi bölümü olabilir hatta. 10 sezon daha devam edeceklerinin sinyalini verdiler ama belli olmaz. ters köşeyi seviyorlar. umarım öyle olur.

--spoiler--
i'm going to go take a shit
--spoiler--
3 sezon 1. bölümü fişek gibi çıkmış dizidir.
efsane geri dönmüştür. yine harika bir bölüm oldu. ayrıca rick karakterinin sesini, geğirmesini bile özlemişim.
Üçüncü sezon ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlanan dizi.

http://geekturkiye.com/20...y-ucuncu-sezon-u-basladi/

--spoiler--
Rick is free!
--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--
En sayko çizgi dizilerden biridir. Paralel evren,schrödingherin kedisi,uzaylılar falan filan.

bana göre bu çizgi dizi bilim kurgu temasından daha fazla felsefi içerik barındıyo. izleyin,izletin.
keyifle izlediğim çizgi dizi. can sıkıntısına birebir. hiç tereddüt etmeyin başlayın.
1 ay oldu hala 3. sezonun 2. Bölümü yok meraktan çıldırıyoruz roland reyiz.
Hayatta dalga geçilecek şeylerle absürd bir açıdan yaklaşıp dalga geçmesiyle sevdiğim bir dizidir. Nerdeyse çıktığı ilk günden takip etmekteyim. Merakla 3. sezonun devamını bekliyorum.
izlediğim en sağlam çizgi dizi. Futurama falan hikaye. Bundan sonra american dad. Ama o da internette bulunmuyor ne yazık ki.
3. sezonunu 30 temmuzda yayınlanacığını duyuran dizi.

i'm pickle rick bitchs.

https://youtu.be/DeAw6aXHzcY
sabırsızlıkla bekliyorduk. gelsin bakalım absürd maceraperestler.
Dedesiyle torununun traji-komik olaylarının anlatıldığı bilim kurgu ve komedi karışımı çizgidizi. 30 temmuzu yeni gördüğümdür, bekleyiniz..
Adult Swim sektöründe zaten çok az sıyıda animasyon çıkıyor. Çıkanların arasında en uçuk hayal gücüne sahip olan çizgi dizidir. yazarlarının bu dünyadan olmadıklarına inanıyorum. Kesinlikle şuanki yerinden çok daha fazlasını hakediyor. Bu ve bunun gibi yapımlara destek her zaman için verilmeli. Bilhassa verdikleri emek göz ardı edilmemelidir.

görsel
3. sezon 2. bölümü 30 Temmuz tarihinde yayınlanacak dizi. Fakat biz 3. sınıf dünya ülkesinde yaşadığımız için ancak bir gün sonra izleyebileceğiz.
Diziye gelince, komik olması bir yana, biraz da Rick'in kendisi için izliyorum. Arada bir yaptığı toplumla ilgili tespitler hoşuma gidiyor. Ayrıca Rick karakter olarak da ilginç, mutlu görünüşünün altında melankolik bir adam yatıyor. Belki çok zeki olduğu için yalnız kalmıştır ve bu yüzden depresyondadır. Adamın tek arkadaşları uzaylılar lan, paralel evrenlerdeki kendi versiyonlarıyla bile arası kötü. Bu sezon Rick'in niye depresif olduğuyla ilgili bir şeyler görebilirsek iyi olur. Bekliyoruz.
Sezon 3x2'si hafif zayıf olan fakat 3x3 ile eski o şahane bölümlerinden birini çıkartmış olan dizi. Pazartesi gelsin diye iple çektiriyor hayvan.