bugün

yeniden gelecektir.

en geç salı günü resmi imzayı atmış olacak hatta.

ve beşiktaş' a bu sene oldukça faydalı olacaktır.

bir tarafta töre bir tarafta q7 kısaca f16 kanatlar diyebiliriz.
ne kadar yaşlanmış olsa da olcay kadar sırıtmayacağını düşünüyorum. sol kanadımız kanayan yaramız arkadaşlar. birbirimizi kandırmayalım. olcay denen adamın ne zaman dripling yaptığını hatırlıyorsunuz? çalım attığını? bari top sürdüğünü? yok! oysa sol açık mevkii için bu özellikler elzemdir. koşuyormuş. necip de koşuyor. bırakın şu koşma edebiyatını. bu sene bir quaresma olsaydı şampiyonluğu bu kadar kolay bırakır mıydık sizce?
bekliyoruz kendisini.

edit: bana, uzun bir aradan sonra entry girdidrdi kendisi.
bjk ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalayacağı söylenen oyuncu. bonservis ödenmeyeceği için deneme babında tercih edilebilir diye düşünüyorum. beğenilmezse sezon ortası veya sonu zaten gönderilecektir yine.
--spoiler--
“Beşiktaş’a geri dönersem terimin son damlasına kadar bu takım için mücadele edeceğim. Artık geçmişe göre karşınızda çok daha olgun ve mütevazı bir Quaresma var. Bazı acı tecrübeler beni çok daha farklı bir insan haline getirdi. Beşiktaş’a olan borcumu ödemiş değilim. O forma altında şampiyonluk yaşamak istiyorum”
--spoiler--

reis duygulandırdı be, efsane geri dönüş yapacak gönlümüzün efendisi.
vallahi geliyor.

http://www.ntvspor.net/ha...l-porto-ile-masaya-oturdu

işallah havaalanında coşkuyla karşılama olmaz.
Çok sevdiğim futbolcudur gidişine çok üzülmüştüm gelirse yine karşılamaya gidicem.
çok kaliteli futbolcu. porto'da neler yaptığı ortada. bence başarılı olur. evet.
haydi yine gel bizim ol.
beşiktaş'ın eşşeği. kaybedip yeniden buldular şimdi de seviniyolar. fiko yine yedirdi transferi. helal.
(bkz: 8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı)
(bkz: quaresma nın 45 dakikada sadece 1373 metre koşması)
(#28477261)

bu yukarıdakiler quaresmanın rezilliğidir.

vodafone arenanın açılış yılında bu karaktersiz adamın bu hareketlerine rağmen geri alınması da beşiktaşı yönetenlerin rezilliği olacaktır.

not: hasta beşiktaşlıyım
taraftarın gazını almak içindir.
millet transfer yaparken bizde bişi yapalim başkanım boş durmayalim diyenlerin doldurusuna geliyor canım kulüp.
Türkiye'de bulunmuş en büyük balon.
yetenekleri tartışılmaz bir oyuncu lakin kötü futbolcu. herkes ben oynatırım diye aldı lakin portekiz dışında hep tırt oldu. aşırı yetenekleri adamlar o yeteneklerin yarısını bile saha yansıtamazlarsa çekilmez olurlar. misal berkant göktan. alt yaşlarda yaş grubunun dünya çapında en iyilerindendi sonra ne oldu? taylan ligine kadar düştü.
Bjk ye tekrar gelirse artik şeyi çikacaktir git gel git gel. Tutmaz bu.
bir fenerbahçeli olarak diyorum ki, ex'ten next olmaz.. yapma beşiktaş.
bir kaç gün öncesine kadar istemediğim ama olgunlaştığını görünce ve daha iyisini alamayacağımızı görünce sıcak bakmaya başladığım isim. türkiye liginin üstünde bir oyuncu.
http://www.haberturk.com/...aresmaa-besiktasa-geliyor
tam adı Ricardo Andrade Quaresma Bernardo'dur. 1983 portekiz doğumlu olan futbolcu sol açık mevkinde ve şuan porto'da top koşturmaktadır.
beşiktaş'a, fenerbahçe'ye trabzonspor'a geleceği dedikoduları uzun bir süre türk spor haberlerinde yer edinmiştir.

daha önce 2010-2012 tarihleri arasında beşiktaş'ta top koşturmuş yönetime gelen fikret orman'ın takımda istememesi üzerine sözleşmesi tek taraflı feshedilmiştir. başarılı furbolcu geçmişinde, barcelona, inter, chelsea ve porto gibi dev kulüplerde de oynamıştır.
uzun zamandır duyduğum en güzel haber bu adamın beşiktaş'a geri dönmesi haberidir.

eskiden hayatım futbol kafasında takılan biriydim. 7-24 beşiktaş'la yatıp kalkardım. rakiplerin transferleri üzerdi, derbi kayıpları, şampiyonluk kayıpları yıkımdı. zaman içinde büyüdük, ailevi kayıplar, iş güç girdi, olgunlaştık gitti.

ama bazı şeyler hep içindedir. rakipler güzel transferler yaptı. fakat samimi kanaatim şudur ki 2002 yılında pascal beşiktaş'a geri döndüğünde nasıl sevindiysem bu adama da öyle sevindim. ve şu an takıma messi gelse bu kadar mutlu olmazdım.

kazanmak için oynama mantalitesini uzun zamandır sildim kafamdan. hayatın ne kadar kısa olduğunu babamı kaybettiğimde gördüm. ufak şeylerden zevk almayı öğrendim. ve ben vodafone arena'da boğaza karşı takımımı izlerken, sahada o adamın trivela'sını, rabona'sını gördüğümde aldığım zevki gelecek hiçbir kupadan alamam.

daha birkaç ay öncesinde geçmiş videolarını izleyip, duygusallaşıp, böyle bir adamı biz canlı izledik ulan dediğim adam bugün geri dönüyor. açıkçası şu takıma gelecek tüm transferlerden daha çok mutlu edeni budur.

budur abi benim beşiktaş'lı mantalitem. yıllar önce seba başkanı akaretler'de evinde ziyaret etmiştik. bize buzdolabından çikolata getirmişti, elleri titriyordu. "arkadaşım şampiyon olur muyuz başkanım" dedi.

seba ise "bazı şeyler şampiyonluktan daha önemlidir, ben beşiktaş formasını, amblemini gördüğümde heyecanlanıyorum. o takım tünelden gelirken heyecanlanıyorum. bu daha önemli" demişti.

fakir edebiyatı mı dersiniz, 4937902. büyük mü dersiniz, koymuyor abi. hayat dediğin 3-5 nefesten ibaret, aslolan da nefesini kesen anlar. ben mutluysam senin dediğin bana yalova kaymakamı.

siz kupaları alın, bana oğluma gözlerim parlayacak anlatacağım anlar, hatıralar kalsın.

cigano'm benim, gelde yine kes nefeslerimizi o muazzam hareketlerle, yaz yeni hatıralar, bu yeter.

görsel
Beşiktaşa geri dönmeesi kesinleşmiş oyuncudur. 20 temmuz kampında otel rezervasyonu bile alınmış. yarın kap gelir herhalde. aslında hiç istemiyordum ama özlemedim de değil. faydalı olur yine de. tolgay da sakatlanmasaydı bari.
inşallah gelir beşiktaşa. Bursa için haberi çıkınca çok üzülmüştüm. Seni özledik q7 topa basıp göt üstü oturmalarını özledik.
beşiktaş'a dönme sebebi fenerbahçe'deki portekizlileri yoldan çıkartması içindir. başka bir amaç göremiyorum. evet.
Aziz yıldırım'ın transferi için düğmeye bastığı iddia edilen futbolcu. Fener, van persie transferinde bjk'nin araya girmeye çalışmasının intikamı için fazla beklemedi. yine de fikret orman'ın bir bildiği olabilir.
beşiktaş a gelişi netleşmiştir. azize istediği kadar araya girsin, alabileceği en fazla q7 nin aradaki olur.
güncel Önemli Başlıklar