bugün

harika bir nik heralde 5 sene 2 hafta dusunup yeter artik diyip pat diye almis.

hep zeka hep omega.
(bkz: benisevin) nickli yazarın yeni nickidir.
Kimin feyki bilmem ama güzel troll yapıyor.
Atatürk, Tayyip, Kürt vs. Olaylarına girmiyor diğer 27373 adet yavşak gibi. Devam etsin.
Yoo değilim unutamamışsın yazık.
entrylerinden omega 3 ve ceviz yagi fiskiran yazar.
(bkz: doğum günü reyiz)
aykü ölcer.

luzumsuzsa kapat cok yazmasin.

kendimi ovmeyi hic sevmem harika espriler yaparim.
(#43837130)

tanımadıklarıyla tanışmayan nazik yazar. kız allah da seni güldürsün.
Sözlüğün anasını sikmeye çalışan liseli ergen. Beni sevin, beni hoplatın, yarın evleniyorum, nişanım var, doğum günüm var vs açtığı başlıklara bak.
sevdiğim tek troll.
hepinizden zeki.
gereksiz biri.
bak nazmiye... yaş 47... seni burada kimse almaz, hiç kasma. ben de göstermesem de 48'im, o yüzden sorun değil.
baban bana ne kadar başlık parası verecek falan bunları konuşmak ve tanışmak için bir çay içelim bence.

rumuz advntst
Doğum günü reyiz deriz biz kısaca. kadın öyle bir değişik ki ortalama iki günde bir doğum günü kutluyor. Onu da kutlamıyor kutlar mısınız diye baskı yapıyor. Bir nevi psikolojik işkence. Bilemiyorum.
Kendisine vurulduğum ama bana bir türlü iş vermeyen genç çıtır.
trollük yaparsın ama kaliteli yaparsın. bu arkadaş aynı konuyu evirip çevirik 1000 tane yazıyor ve komik olduğunu düşünüyor muhtemelen.
hayır komik değilsin sadece acaba gerçekten kadın mıdır ve affedersin ben buna basabilir miyim ihtimalini düşünen eli cinsel organında tayfa gereksiz yüz veriyor o kadar. başlıklarına yazıyor, nick altına sıçıyor falan.
Anaa gece gece hırsa bak.
bizde büyü var arkadaslar sabun büyüsü o yuzden boyle sacma ve tekinsiz hareketler yapiyoruz.

vizyonumuz dar basiretimiz bağli.
tam olarak bu

(bkz: format sikiyorum gözlerim kapalı) .
(bkz: Ufaklık)
Buse ben öyle bi sey demedim siler misin canim.
Nazmiye hanım lütfen.
güzel ama bir o kadar da kadersiz biri heralde. nedense domatesli ev hanımı ile aynı kulvarlarda olduğunu düşünüyorum. aradıkları seri artılı prensi bulmaları dileklerimle.
Profiline girildiğinde insanı musmutlu eden yazar. Bir kere tam bir kankito. Sevgi kelebeği. ilk defa şu sözlükte pozitif yorum yaptım. Beni bozdun Nazmiye, beni bozdun!
Doğum günü reis diyoruz biz ona. Yetişkin bir Nazmiye günde iki kere Ayda 60 kere yılda ise 730 kere doğum günü kutlama özelliğe sahiptirler.
Nazmiş mrb cnm.
Gece çok kötü rüyalar gördüm kankiş, kalktığım gibi sana anlatmak istedim. işin kötüsü ne gördüğümü de hatırlamıyorum. Bir kalktım ki kan ter içindeyim. Hoff dedim hemen kankime bunu anlatmalıyım. Böyleydi cnm sen iyisin inşallah. Kib, bb.

Sith'in dönüşü değil de, aşkonun dönüşü yazar.