bugün

Kesinlikle ve kesinlikle Resident Evil 3: Nemesis. Resident Evil 2 Remake'in başarısından ötürü maalesef Remake gelecek ama ben Remastered gelmesini acayip istiyorum. Çünkü Resident Evil serisinin ilk 3 oyunu o kamera açılarıyla, ani değişimlerle korkudan zor ilerletiyordu bizi, TPS olmasının zerre anlamı yok, önümü gördüğüm oyundan korkmam. Resident Evil 1 gibi Remastered getirirler inşallah ama zor. Onun dışında Sony'nin God of War 1 ve 2'yi PS5'e Remastered getirmesini istiyorum, daha çok God of War 1 için istiyorum bunu da, Ares reisi güncel grafiklerle görmek inanılmaz olurdu fakat şu iskandinav mitolojisi muhabbeti varken gidip Yunan mitolojisinde geçen oyunları asla Remastered yapmaz Sony. PS5'e çok büyük olup da eski olan bir oyun Remastered/Remake gelecekmiş inşallah MGS1, GoW 1 falandır.

Hikaye bazlı oyunların dışında da en büyük hayalim Tekken 3'ün Remastered olarak gelmesi. Güncel grafikler olacak diğer her şey aynı, kostümden tut stage songa neyse, bu oyunun Remastered'ı gelse satış rekorları kıracağına eminim, hala her yerde Tekken 3 için övgüler yağdıran tonla adam görüyorum.
resident evil 5 olabilir gerçekten şahane şeyler olucağını düşünüyorum.
Kesinlikle gta 4 ün remastere ihtiyacı var oyun yıllardır kasıyor 2 gb den fazla ekran kartı olunca görmüyor.

metal gear solid ise remake olmalı konami batsa keşke.
Mdk,
Monkey island,
carmageddon,
Redneck rampage,
Outlaws.
Grant the auto vice sity

Grand the auto san andreas.
(bkz: medieval total war 1)

windows 10'da çalışmıyor ibine...
witcher 1 ve Elder Scrolls III: Morrowind