bugün 2158 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

reklamlarda verilen gizli mesajlar

 1. 0 0
  (bkz: bilinçaltı reklamcılık)
  #3446251
 2. 0 0
  (bkz: yirmi dördüncü kare)
  #3446255
 3. 0 0
  genelde seksle ilgili çağrışımlar yaptırmaya çalışan mesajlardır. gözün görmediği ya da gördüğü halde farketmediği ancak beynin algıladığı bir yapısı vardır bu mesajların. reklam şirketleri tanıtımını yaptıkları ürünleri daha çekici bir şekilde sunmak için kullanırlar bu yöntemi. bunu en çok yapan firmalardan biri de coca cola'dır. reklamlarındaki buz parçalarında bile sevişen insanlar olduğu tespit edilmiştir. camel paketinde yanlış hatırlamıyorsan çıplak kadın silüeti vardı.

  kimse bunu masum olarak görmesin. beynimizi bir şekilde yönetiyorlar bu sayede. bir nevi sisteme girip kodlarla oynamak gibi bir şey bu.

  amaç direk bu mesajı verip tepki çekmek yerine bilinçaltına saldırmaktır. başarı oranı yüzde yüze yakındır. ancak tüketici haklarına aykırı olduğu gerekçesiyle birçok ülkede yasaklanmıştır. bildiğim kadarıyla türkiye'de dibine kadar serbesttir.

  hani bi kulağımızın arkası kaldı derler ya becerilmedik. orası da kalmadı. herifler beynimize sulanıyor.
  #3446344