bugün

Reisimizin daha önceki dönüşlerine göre bu sefer erken dönüş yapması durumudur.
Reîs olmak kolay mı ayollll!

"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Erdoğan, istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu’nun Kanal istanbul’la ilgili verdiği mektuba ilişkin soruya çok konuşulan bir yanıt verdi.

"BU ŞAHSIN KONUSU DEĞil.

Erdoğan, Kanal istanbul konusunun istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı imamoğlu’nun konusu olmadığını söyledi; hemen ardından da projeyle ilgili kendisinin istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde adım attığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kanal istanbul konusu bu şahsın konusu değil. Kanal istanbul konusu bizim konumuz. Benim taa belediye başkanlığımdan bu yana adımını attığım bir konu.” ifadelerini kullandı."

https://odatv.com/erdogan...i-soyledi-17012009_m.html
reisin sürekli rekorunu geliştirdiğini göstermektedir. bu alanda bir dünya markası kendisi.
Helal olsun...

Kendi rekorunu sürekli egale ediyor.

Azmetti, 20 saniyeye kadar indirdi.
arkandayız reyiz bu çomarlara aldırma sen . Bunlar ne anlar kanaldan manaldan bizzzz anlarız bizzz
çok ilginç bir algoritması var başkanımızın:
eğer belediye başkanı bensem, "atanmışlaaarr seçilmişlere zulüm ediyooor. vesayeeeet."
yoksa eğer cumhurbaşkanı bensem>"belediye başkanı topal ördek. benim atadığım seçilmemiş ve sorumlusu olduğu Çorlu tren katliamının hesabını bile vermeyen pişkin bakanı dinleyeceksiniz."
git gide hızlanmakta olan çarklardır. reise bir dinamo bağlansa misal istanbulun elektrik ihtiyacının yüzde 60-70 ini temin edebiliriz sanki.
Kanalistanbul bizim vergilerimizle yapılacak tek kurușunu bile helal etmiyorum.
rte nin geçmişte hazırladığı projeyi söylemesi durumudur. siz böyle her şeyi götünden anlarsanız işimiz var aq. evet..
Şahsin konusu değil dediği kanal. Şahsiyet addedilen ise sayın imamoğlu nun mektubu.
Hala anlamayan gerizekalılar var çok ilginç.

Sayın cb dedi ki “ bu konu ibb başkanını alakadar etmez. Bu iş bizim işimiz. Hatta ben ibb başkanıyken girişimelerde bulunduğum, şahsen ilgilendiğim bir konu.” Dedi.

Hem ibb başkanına üstüne vazife değil dicen hem de ben ibb başkanıyken bizzat ilgilendim dicen... sizi gerizekalılar sizi hala anlmıyorsunuz...