bugün

Öldürmedikleri sürece gayet normal olandır.
Nefesini kestiği her canlı için Her aldığı nefes karşılığı bir sopa atılması lazım pezevenge.
sen kafayı yemişsin başlıkçı kardeş. utanmasan adamı akvaryumda besleyin diyeceksin. dövmek gerekirse anasını sikmek bu ülkenin en doğal hakkı. siktir git asabımı bozma.
Siz beni düğdünüz, gafama değnekle vurdunuz konuşmucam, küstüm, diyecek hali yok ya.
Dayak yiyince konusamiyo mu amk.?Bastan bi sopa yemis iste, konusmazsa daha da yer. Ne var bunda.
Polis yakalanan şüpheliyi eşgali belli olan teröriste benzetmeye çalışmış ve güzel benzetmiş.

Adamı biraz daha yontarlarsa serdar ortaç a bile benzetebilirler.
Aq ab'si türkiyede işkence var ahan da görüntüsü diye zıplarsa şaşırmam.
giden canları geri getirmeyecek iştir. onun yerine terörü bitirme konusunda etkin politikalar geliştirmek gibi çözüm odaklı adımlar atılmalıdır.
Polise mukavemet etmiş olabilir * Napsın polis savunmasın mı kendini.
Madem burası ortadoğu ülkesi ve onlar savaş istiyor, eh o zaman dişe diş kana kan.

Tt:kardeş biz ortadoğuluyuz.
Endişeye mahal yok. Hazır yakalamışken biraz pataklamışlar hepsi bu. Onuda yapmasalar gözünü korkutmasalar hiç konuşmaz bu herif.

Hoşgeldin partisi bu. film Daha yeni başlıyor. Bu filmin fragmanı.
Tamamen vicdansızlıktır, hukuk ülkesinde yaşadığımızı hatırlayarak düşünürsek terörist De olsa o da bir insahahahahah..

Ulan siktir et amın evladını. Hastanede dövsünler o zaman sağlık personeli nezaretinde. Ters bi durumda müdahale ederler. Sopa atmak az bile, sorgulayıp vereceksin halkımın eline. Kimse yanaşmazsa bana versinler Amk. Dayak yemem emin olun..