bugün

boşalmayla birleştiğinde dayanılmaz iğrençliğe ulaşır, erkek için bir işkencedir. '' kadın reglken seks yapmak daha zevkli oluyor'' diyen erkekleri anlayamıyorum. henüz midem onlar kadar genişliğe ulaşmadı.
Boyle berbat demir gibi pislik bi koku.
5. entry 'i aydınlatmak için söylüyorum ölen yumurtanın sebep olduğu şeydir regl.
yani tanrının cezası değil doğurganlıklarının sebebidir.
hiç koklamadım ya la.
ara ara penisime bulaşan koku, tadı da güzeldir.
Paslı demir kokusu gibi.
(bkz: kusturdun piç)
Bilmem ne kokulu pedlerle birleşince dehşet saçan kokudur. Bir de gelmiş okyanus kokulu ped falan diyorlar. Bi' gidin.
astım mağarası gibi felandır galiba.
osurup bastırdığım kokudur.
https://encrypted-tbn2.gs...vhLWilnBCA03xdKk1EhE5uf-Q
Curuk balik kokusudur. Net bu kokudur aga. Kac kez koktum ben bunu anlamak adina bagimlilik yapiyor kafayi buluyorsunuz birde. (bkz: kokmak)
bozuk et kokusuyla çok paslı demir kokusu biraradadır.
boyle bir basligin sol tarafta gorulmesine sebep olan arkadasin ciddi sorunlari var kokusudur.
mesaj filan atin yoksa bileklerini keser gibi duruyor kaybetmeyelim kendisini.
igrenclikte dibe vurdunuz bugun.
paslı demir kokusudur. kaç kaç kaç kaç.
degistimiycez amk. zorla mi lan.
Ananın kokusudur o. Yoksa dururdun
onu da mı kokladınız amk ya.

bir şeyi de koklamayıp sikmeyiverin.
Ablam allah aşkına yapma be.

Bak büyüğümsün bir şey demiyorum.

Ben bile kafayı yedim ama bu derece değil.

Tnm: bir koku.
Biraz hayallerinizi yıkalım. Ne kadar temiz olunsa da sürekli akan ve bir süre beklemesi gereken bir kan var. Hoş değildir.
Pis kokuyor... Çok pis
Sözlük yönetimi entry de beğen beğenme favori seçeneğine bir de derdini sikeyim seçeneği eklesin.
Eskiden böle şeyleri konuşmak ayıptı simdi bakıyorumda hic utanma kalmamıs.
ilk seks tecrübemde bilgi edindiğim kokudur. Kötü başladık.
kadınların allah'ın her ayı yaşadığı bu yenilenme ve yumurtlama döneminde, vücut bazen farklı farklı triplere girer. kadın değil miyiz. heryerimiz trip babasını satim.

bazen çok stresli ve gergin olduğumuz zamanlarda ağrı daha yoğun olduğu gibi kan daha yoğun geldiği gibi, kan kötü koku da yapabiliyor. ama bu tabii sadece buna bağlı değil. yani en azından bence. yediğimiz içtiğimiz bazı şeyler kanımızı koyulttuğu içinde olabilir ya da bedenimizdeki vitamin dengeleri şaştığı için. sağlıklı beslenen ve hareket eden bir vücutta da kötü koku olmaz diye düşünüyorum.

bence bu kan kokusu kullanılan pedden kaynaklı bir durum gibi geliyor. tek sebep bu olamaz tabii de. bazı kızlar kanamanın yoğun günlerinde dahi sabah koyduğu pedi ta akşam alıyor babasını satim. o biriken kan tabii koku yapar lan akşama kadar. oturmuyor musun? kalkmıyor musun?

genç kızlarımız ve genç kalan kızlarımız size tavsiyem pedlerinizi maksimum 3-4 saatte bir değiştirin. çünkü bazen arkanızdan tuvalete girmek zorunda kaldığımızda o kesif koku hoş olmuyor.
regl hakkında konuşmaktan utanmam gerektiğini öğrendiğim başlık.
güncel Önemli Başlıklar