bugün

Lys, osym, ogs, usb ve ya se se ya da si si'yi unutmussun muhterem kardesim. Dinimiz amen.
ne ictiysen ben de istiyorum. iyi kafa yapiyor herhalde. hilal ile hacin savasi diye birsey yok. avrupanin buyuk bir kismi atesit ve agnostik olarak yasiyor. adamlar dini rafa kaldirmis. vatikan bile gostermelik var. sen orta asyadan geldin. çölden degil. araplarin altina yatmayi birakirsan birgun islam denen illetten de kurtulursun.
selam ve akil ile.

note; dualar ise yaramaz. ise yarasaydi halep dusmezdi. o kadar agladiniz durdunuz orumcek kafali herifler. rusya bu boru mu.
tebrikler işte bu isyandır. yaratıcı protesto. ikitidarda muhalif* insanlara bayılıyorum yahu."200 torba çimento filan yazsak.." olur mu reis?
ülkeyi yıllardır sağ partiler yönetiyor, bütün suç sol partilerde. ülkede yapılan her türlü kötü işlerin sorumlusu sol parti ama ülkeyi sağ partiler yönetiyor. olsun sol parti suçlu. senin kötülediğin fetö ile yıllardır ülkeyi yönettiniz, açılım dediniz ülkenin içine ettiniz yüzlerce şehit verildi şimdi kalkmış ben suçsuzum mu diyorsun utanmadan. vatan haini sizsiniz.
Yazmazsan şerefsizsin.
Bu memleketin insanı sandıkta ne yapacağını, oyunu doğru yere basıp kimleri hoplatacağını gayet iyi bilir. Geçin bu numaraları.
demek ki ülkede o kadar uğraşmamıza rağmen neye oy vermediğini bilmeyen gerizekalı çok. metni oku metni aptal herif, bana oy vermiyceksin, metne oy vereceksin. adam seni feshetmek için senden izin istiyo, kafasını şeyettiğimin çocuğu...

sen-ben bi bok diilim, beni feshet, üstümden geç, bütün haklarımı çiğne- mi diyeceksin ?
Herkesi kendisi gibi mal zanneden CHP li trol beyanı!