bugün

poker suratına sahip, kah sıcak kah soğuk davranan, kişiyi kontrpiyede bırakan, ne yeşil ışık ne de kırmızı ışık yakan, anlaşılamayan, çözülemeyen gizemli kız.
Reddeder.

Kızlar gerçekten sevgilisi olmak istediği erkeğe sürekli gülümser. Az çok anlaşılır zaten öyle.

istisnalar kaideyi darmadağan edebilir tabii.
karşısındakinin nabzına göre baklava kıvamına girmesi gereken kız. karşısındakinin dengesizliklerine uyum sağlamak için böyle bir denge yakalamak zorundadır. sonu nolur buradan pek görülmüyor ama o nötr suratın gerisinde bayaa bi hesap kitap dönüyor biline. bir nevi ayna da diyebiliriz kral çirkinse çirkin, kral güzelse güzel olmayı bilen bir sütlü nuriye olabilsin.
zenginmi fakirmi diye çözmeye çalışan kızdır.
- benimle çıkar mısın?
- ama ben seni iyi tanımıyorum ki.
- gördüğün gibi biriyim ama ben.
- bilemem tanımam lazım.
temkinli ve tedbirli kızdır. * haklıdır bu devirde köpek bile elini uzatınca elini uzatıyor. dikkat etmeli.
yedek kulübesinin durumuna bakıp karar verir.
g*tü başı ayrı oynayan kızdır.*
olgun ve iyi düşünen kızdır. attığı adımların farkındadır.
reddetme olasılığı yüksek olan kızdır. reddetmek ve kabul etmek konuları apayrı konulardır. ikisi için de ayrı renkler lazım gelir. rengarenktir. korkulasıdır.
seffaf olmayan 30cm damarliyi hakeden kizdir.
Egosunu tatmin ediyordur .
%99 reddedecek kızdır başıma geldi ondan diyorum hemde 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 6 kere geldi.
en gülünmeyecek yerde size bakıp sırıtan kız ile en gülünmesi gereken yerde size bakıp somurtan kız arasındaki çelişkidir.
karşısındakinin bu kararsızlığından zevk alan kızdır.
şerefsiz, ahlaktan mahrum, insanlık yoksunu, rezil, allah tan belası dilenesi, iğrenç ve ötesi kızdır.
sağ gösterip sol vuracak kızdır.
ilk amacı teklif ettirmektir. ikinci amacı ise reddetmek.
kesin rededer bu. aman diyeyim.
potansiyel zekadan daha fazlasina sahip kizdir adami sebek eder.
Genelde aşık olunan kızdır.
(img:#693989)
sizin duygularınızdan emin olamamış kızdır. kendisini hafif meşrep bir hatun olarak algılamamanız için sağlam durup renk vermiyordur.