bugün

geniş, playboy tabiatlı, adamsendeci, bir şansımı deneyeyim ne kaybederim, diye düşünen, geçmişte bol bol reddedilmiş, pozitif, artık önümüzdeki maçlara bakıcaz, diyen yenik takım futbolcusunu andıran, takdir edilesi, imrenilesi erkek.
olmayan erkektir.
(bkz: yok öyle bir erkek)

bırakın bir teklifi reddedilince moral bozulmamasını, ulan bankaya soktuğum atm'nin şifresini girdiğimde "şifreniz reddedildi" deyince bozuluyorum ben.
sorun değil nede olsa kişi başına dört hatun düşüyor, benim hatunları arayıp bulmam gerek deyip yoluna devam eden kahraman türk erkeğidir.
kafası rahat erkektir.
ciddi düşünmemiş olan erkektir. reddedildiğinde evine gider ve ağlar. aha böle:
http://inciswf.com/1285415038.swf
reddedilmeye alışık erkektir.
reddedenin kaybettiğini düşünür.
duygusal bir yakınlık duyduğu için değil, kız aradığı için çıkma teklif eden erkektir.

örnek verecek olursak; bu adamı üniversite 1. sınıfta tanıdım. tıp fakültelerinde önlüğü giydin mi kızlar sana verir şeklinde bir kanı vardır, bu adam bu durumu birazcık aşmıştı. aslında tipi de bozuk değildi ama adamdaki mantık beni benden almıştı. bir gün yurt arkadaşı yeter lan bunla konuşmam ben dedi. sebebini sorunca adamın otobüs duraklarında kızlara çıkma teklif ettiğini öğrendik, olm yapma etme dedik ve adamdan yaran cevap geldi. hacı senede 200 gün okul olsa, toplam 400 kıza çıkma teklif etsem 6 senede 2400 kız eder biri çıkma teklifimi kabul etse onunla da evlenirim.

(bkz: based on a true story)*
- abi ne bu suratının hali ya!

+ hiç sorma, gizem'e çıkma teklif ettim, tamam dedi.

- e ne güzel işte!

+ neresi güzel ya, hep reddedildim ben şimdiye dek. nasıl çıkılır hiç bilmiyorum ki.

- ...

+ gidip şaka yaptım mı desem?

- ...
geniş erkektir. vardır böyleleri hayatı 5 yaş seviyesinde yaşayan.
kendini kasmayan erkektir. teklifin 2 şekilde sonuçlanacabileceğinin farkındadır. hayırlısı böyleymiş deyip yoluna bakan erkektir.
sıradaki gelsin diyen erkektir.
o olayları aşmış erkektir. sonuçta verilecek iki cevap vardır. ve ikisine de hazırlanmıştır. ama kesinlikle bakir erkek değildir.
reddilmeye alismis erkektir.
ya piçtir yada hayattan nasibini almış, reddedilmeye hazır, reddedilme tecrübelerini çok yaşamış erkektir.
aşmıştır, olaya kız tabiatı ile bakmayan kafaya takmayan erkektir böylece ne kendi ne başkasının kafasını zikmemiş olur.
imrenilen erkektir.
doğrusunu yapan erkektir.rededen kişinin arkasından üzülmek,ah vah etmek ona ne kazandıracaktır ki.ne geride kalan günleri geri getirir, ne de ayrılmak isteyenin düşüncelerini değiştirir. en iyisini yapıyordur.
reddedileceğini bilerek giden erkektir.
kıyıda köşede bir alternatif daha bulunduran erkektir. vicdanımı s*keyim...
Zırt-pırt birilerine yılışan ve işin piji olmuş erkektir. En çok kız götüren tiplerdir bunlar. 'Bazıları'ysa sırf bu olayı gururlarına yediremedikleri için artık kabuğuna çekilmiştir.
ya tutarsa niyetiyle hareket eden erkektir.
-senden hoşlanıyorum kadriye.
+ayyy faruk ya kusura bakma da ben sana acayip kıl oluyorum ya olmaz yani.
-hmm şey yapalım o zaman ya.. büşra nasıl ona ne diyosun? Verir mi?
hiç sikinde olmayan erkektir. reddedilecek diye teklif yapmaktan korkan erkekten durumu daha iyidir. şansını denemiştir en azından.
güncel Önemli Başlıklar