bugün

büyük bir sorunsaldır.
kız belki naz yapıyor diye düşünür kovalıyım der bir yandan da kızın gerçekten sevmemiş olabilme ihtimalini düşünür ve gururunu incitmek istemeyeceğinden sevdasından geri vites yapar gerçekten zorlu bir durumdur.
soğuk su iyi gelir. evet.
adam gibi tavsiyerer bekleyen sorunsaldır troller siktirin gidin veletler.
görsel
unutmaya bak yoksa tùnelin sonu karanlık.
duruma göre değişir, umut yoksa hiç sürdürmemelidir mevzuyu ki yüzde doksan durum böyle olur. kendine adam akıllı bi bak kardeşim benim, tipe tarza bakmam derler hikaye onu geçceksin. kendine bakcaksın tarzın olcak, berberde bi saç baş ayarı, kılık kıyafet, inceden vücut, e tabi ki kültür bi de, dizi film müzik kitap. ağzın laf yapacak. buna rağmen kızla olmadıysa koy göte sana kız mı yok biri gider biri gelir.
ilgiyi anın da kesmeli ve kızın egosuna törpü olmayı bırakmalıdır, zira kız ohh hem kabul etmedim hem bana aşık havasını yakalarsa asla kabul etmez, hemen ilgiyi keserseniz kızın hevesi kıçına kaçar. ciddiyim.
bir süre sonra insan alışıyor. gidin sokaktan rastgele 20 kız çevirin 20 sinden de reddedilin özgüven kazanırsınız. belki de 21. kabul edecektir.
Hemen unutmalı
zaten bunu hiç anlamıyorum sizi sevmeyeni sevmeyi nasıl başarıyor sunuz.
(bkz: 31)

her şeyi de sormayın evladım. Evet.
reddedilen erkeğin 1 ay boyunca veya da daha fazla üzülmesi neden?

bir kere reddedildiyseniz, sanki dünyada ki tüm kadınlardan reddedilmiş triplerine girmenin bir mantığı yok. kafanızı kaldırıp gözünüzü açarsanız, neyin ne olduğunu çok rahat bir şekilde kavrayabilirsiniz. sırf tek bir kadından reddedildiğinizde de bunu kişisel algılamayın. sonuçta arzu karşılaştırmasından ve maruz kaldığınız kadın testlerinden %100 oranda başarılı gelmek zorunda da değilsiniz. tek bir kadın bozuntusu için ruhunuzu, hayatınızı kendi kendinize s*kmek neden oğlum? kendinize gelin lan!

zira o kadını elde etmeye çalıştığınız s*ktir boktan zamanda, belki de şimdiye kadar doğru yolu izleseydiniz harem kurabilirdiniz. ama iş işten geçti, yas tutmaya mahkumsunuz!