bugün

görsel
Gizli bir bor mühendisidir.
sözcü ve cumhuriyet yazarlarına operasyonlar muhterem hocaefendim dediği fetö elebaşını umutlandırmış olmalı.

(bkz: akp fetö kardeşliği)
pirimiz ustadimiz. emret yoluna oleyim babaaaaa.
inandığı yolda giden, yıllardır beklenen lider deyince akla. Hemen onun adı gelir RTE RTE RTE !
münbiç i fethedecek başkomutanımız.
suriye devlet başkanı.
Daha mağdur olmamış mı?
Kendisine yaratıcı da dendiğine göre artık ülkeyi kapatıp gidebiliriz.
izindeyiz atam. Ulu önder Recep Tayyip Erdoğan.
Ulkemize soktugu 4 milyon suriyeli, yillar sonra basimiza dert acacaktir.

Bunun vebali cok agir sayin baskanim. Cocuklarimizin geleceği etkilenecek bu kadar multeci yuzunden.

Bu yuzden hakkimi zerre helal etmiyorum.
gürcü kökenli türkiye cumhuriyeti başkanıdır.
iktidariçin papaz elbisesi giyip siyonist mezarlarını ziyaret etmiştir. abd ve israil de bunu görmüştür. böyle milletin adamı mı o!ur?

görsel
Allah seni eksik etmesin.
görsel
Rusya dan S400 ü, Amerikadan ise patriotları alarak dehalığını konuşturmuştur.
görsel
atatürk'ün değil ismet inönü'nün kötü bir kopyası. gerçi ruhu ismet paşa'nın önünde secdeye kapanıp af diler. ne yerli ve milli, ne de milletin adamı. sırtımızdan geçiniyor o kadar.
Insanin turk olmasindan, turkiye cumhuriyetinin bir parcasi olmasindan, o topraklarda dogmus olmaktan, ayni dili konusmaktan, ayni suyu icmekten utanc duymasini saglayan kisi.
Kendisine tek tesekkuru bolrc bildigim sey ise sayesinde halkimin zeka, gurur,onur gibi konularda ne seviyede oldugunu anlamis olmaktir.
ülkemiz için değeri uzuuun yıllar sonra anlaşılacaktır..

bakın buraya yazıyorum.. demişti dersiniz..
dışarıyı geçtim içerde bu kadar hain varken ve o kadar operasyona maruz kalmışken nasıl hala o koltukta hayret edilesi. bin yıl sürecek denilen devir ne çabuk mazide kaldı... Allah bir şeyi murad etmişse bütün insanlık bir araya gelse ne önemi var ki... bu milletin cezası bitmiş ve yükselişe geçmiştir.
Silivri soğuktur şimdi.

(bkz: Bir deyim)
fetöcü.
Tek bir gece rahat uyuduğunu düşünmüyorum. Korumalarının bile silah taşıması yasakmış. Düşünsenize çevrenizde güvendiğiniz kimse yok, birbirlerine bağlılıkları hep birlikte yedikleri haltlar yüzünden.

Biri falso verdiği an hepsi yargılanacak.
Hemen gelsin istiyorum o günler.
siyasi hayatı boyunca ne kendisi, ne ümmeti metin akpınar'ın yaptığı şu birleştirici konuşmanın yarısını yapamamışlardır. bunlar 16 senedir ötekileştiriyorlar.

https://youtu.be/jw5breRDVTk?t=4192
Silivri kralı.