bugün

Şu an iSEDAK'ta konuşma yapan cumhurbaşkanıdır.
her konuştuğunda dolar biraz daha artıyor.

ne yapmaya çalıştığını gerçekten anlayamıyorum.
Hayatım boyunca sürekli sevmek - nefret etmek arasında saat saat ikilemler yaşadığım Türkiye Cumhuriyeti cumhurbaşkanı.
Hakkında fikirlerim inanılmaz değişken. Bir saat önce nefret ediyorken, bir saat sonra çok derin sevgi besleyebiliyorum.
Bilemiyorum ne olduğunu, amacının ne olduğunu, kim olduğunu; belki de hiçbir zaman bilemeyeceğiz.
Ama hiç hafızalardan silinmeyecek.
keşke ölse denilesi şeytani.
Düşmanlarına ve istemezlerine yenilmediğinden dolayı ızdırap çektiren büyük şahsiyet. Varolsun.
bir ülkenin başına gelebilecek en büyük felaketin iki kendini bilmez yaşam formu tarafından yarım dakikalık bir kerkinmek ile 1953 yılında atılan tohumun günümüze gelen kişisi.

Tebrik ediyorum o iki yaşam formunu, aferin, süper bir organizmayı dünyaya getirmişsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=lwSdV3OG6Ks

dinlesin şunu. ikide bira içsin.

akıllı olsun.
Kimilerinin, aşağılamak için götünden evlilik yaşı uydurarak yaftaladığı cumhurbaşkanı dır. Delilin varmı yavrum, 13 yaşında 50 yaşında olduğuna dair diye sordurur?
sesiz olun sesiz yoksa....
boşlukları dolduralim ne yazık ki
Noldu faiz faiz diye herkese dikleniyordun? Piyasaya el kol olmaz, piyasa seni al aşağı eder denildikçe, ben atarım yaparım tutarım diyordun indirin lan faizi sen kimsin faiz diye atarlanıyordun noldu? Bak Merkez Bankan senin yüzünden çok geç kalmış bir artırım yaptı ona rağmen dolar hala uçuyor. Peki ya sen neredesin? Hiçbir şey olmamış gibi, her şey güllük gülistanlıkmış gibi, o atarlannan sen değilmişsin, bir melekmişsin gibi öğretmenlerle dedikodu yapıyorsun.
Ülkeyi % 80 enflasyon ve faiz den alarak, bu değerleri tek rakamlara düşüren başkomutan. Şimdiye kadar bir piyade tüfeğinı bile üretemeyen eski sisteme; milli olarak üretilen toplar, tanklar, helikopterler, savaş gemileri ve yazılımlar kapak olsun.
adam adam, canımız, ruhumuz, bitanemiz o bizim! reccep tayyyiep irdoğan riccep teayyip erduğan!
bu başlıktaki yazarlar kısmına tıklayıp, aktrolleri net bir şekilde görebilirsiniz. 531 gönderi nedir abi ya. kaç para verdiler sana bunu yapman için gözünün çapağını yediğim.
avrupa birliği yalan oldu, dolar almış başına gidiyor, suriyede gelen vuruyor giden vuruyor ama beyimizin tek sıkıntısı başkanlık.
Bit kadar kiymeti olmayanlarin cumhurbaskanina buradan kufretmesi ne kadar ironi ne zavallica. Simdi eminim siz bunlari buraya yazinca erdogan kahrindan agliyordur.
suriyeli kardeşlerimize bakıyoruz diye herkese hava at sonra çocuk gibi bak açarım kapıları haa de.

komedi oldu bu ülke.allah sabır versin.
görsel
http://img-9gag-fun.9cach...om/photo/azAXvYz_700b.jpg
Suriye toprağında şehit düşmüştür ve tabiki yatın yasağı akepe döneminde olmuştur.
Ümmetin lideri, islamın kılıcıdır.
Günahım kadar sevmesem de Avrupa çıkışı yüzde yüz doğrudur.
Amk ikiyüzlü asalak avrupa birliğine okkalı koymuştur.
Umarım aynı çizgide devam eder...
Diline sağlık reyiz.
Atatürk'ü de seviyorum ama recep Tayyip Erdoğan abimi daha çok seviyorum. Ak partili değilim. Dostum sadece...
görsel
Atatürkü seven sever, rteyi seven yine sever ötekini seven diğerini sevene karışamaz ben daha gencim bundan önce gördüğüm siyasetçiler tansu çiller bülent ecevit mesut yılmaz gibi saçma sapan siyasetçilerdi nekadar berbat olduklarını hatırlıyorum. Bu adamıda sırf avrupanın boyundurluğunda köpeklik yapmadığı için seviyorum.
Türk milletinin en büyük düşmanı. Arap hayranı. Türkiye Cumhuriyeti'ni karanlığa sürükleyen kişi. Yıkıcı etkilerini atlatmak için bu halk çok uğraşacak.
Arap hayranidir. Zaten kendisi gürcüdür.