bugün

Sevenlerinin her şartta kusursuz kabul ettiği siyasetçi.

Adam hala delil diyor.

Binlerce insan ygs'de şifre var dediğinde ben tatmin oldum dedi.

Fetö dediğiniz adama hocaefendi derken, bu adam her yere kendi adamlarını sokuyor dendiğinde atatürkçü olacağına dindar olsun diye 'ne istedilerse verildi'

Onlarca cemaatten kimse devlet kadrolarıa giremezken bu gavatların her sınavda başarılı olmasına hiç şaşırılmadı.

Bunlar gibi daha saymakla bitmeyecek kanıtlar varken elinizde kanıt mı var diyen moronların konuşmaya hakkı yoktur.

Ayrıca bu kadar açık kanıtlar varken kandırılanların da ülke yönetecek yeteneği haiz olmadıkları da açıktır.
aldatanlar sizi allah ile aldatmasın.
Millet diplomayı vb tüm olayları falan unutur oldu ha. Mission completed mı desem bilemedim.

Edit : Ne eksiliyorsunuz lan sanki yalan söyledik . Bu olaylar olmadan önce herkes ne tartışıyordu şimdi neyi tarışıyor .
Diktatördür.
görsel
bu ülkenin insanı, bu milletin evladı, bu millet ordu kendisi ise başkomutanıdır.
politikaci kimligi kadar, futbolcu kimligi ile de one cikan cumhurbaskanimiz.

ciktigi bazi maclarda efsane goller atmis, bu isi profesyonel olarak yapan forvetlere tas cikartmistir. izliyoruz. hele ikinci golu muhtesem.

https://www.youtube.com/watch?v=mBaxiikE1Pg
türkiye cumhuriyeti devleti'nin halk tarafından ilk seçilmiş cumhurbaşkanı ve başkomutanıdır.

görsel
muhaliflerin her sene malezya'ya kaçırdığı cumhurbaşkanıdır.

görsel

bu elemanlar bi harika yav.
Ne kadar akpyi desteklemesem de liderlik vasfının mükemmel olduğunu görmek lazım.
suriye fatihi olacaktır inşallah.
görsel
Girdiğin yerlerden çıkmayasın başkomutan!
Artık adamın ismini okurken bile reeeceeepp tayyyyip ERDOĞAAANN ritmiyle okuyorum. iğrenç seçim şarkısı.
Milli olduğu için yedi düvelin ve işbirlikçi hainlerin cephe aldığı büyük şahsiyet, sayın cumhurbaşkanımız. Daha önce, askeriyenin şamar oğlanı olmuş hükümetleri kimse takmıyordu gençlik! Tansu çillerin omuzlarını göstererek " izin vermezler " dediği günleri de unutmadık, bir konu hakkında mikrofonu önce sıyasetçiye son söz olarak askere uzatan medyayı da unutmadık. Erdoğan sayesinde 90 yıllık yalan olan " demokrasi " gerçek oldu. Yalansa yaşı büyük olanlar geçmişten misal versinler.
Kısa ve öz; Asrın lideri...
Cumhurbaşkanımizdir. Liderlik vasfını her seferinde gostermistir. Halkının isteğini her seferinde dinleyerek belediye baskanligindan, Cumhurbaşkanlığına kadar gelmiştir. Yanlislari ve doğruları ile bir liderdir. Türk milletinin hizmetkaridir.
Hakkında konuşulan bütün kötü sözleri küfürleri ve hakareti bizzat seve seve şikayet edeceğim. Şikayet edeceğim sizi rahatsız edeceğim canınızı sıkacağım napcan? Atana mı şikayet edecen?

Bundan sonra herkes ayağını denk alicak.
kendi partisinin bir milletvekiline göre, alkışlayanları ahmaklar olan kişidir.

(bkz: rte yi alkışlayanlar ahmaktır)
kendisine küfür eden insan tiplerine gelirsek
1. mezhepçi radikal bir alevi olduğu için sevmez küfür eder,
2. kemalist olduğu için sevmez taptığı atasına benzemiyor diye küfür eder,
3. pkk'lı bir köpek olduğu için sevmez küfür eder,
4. cemaatçi bir köpek olduğu için sevmez, ülkeyi kendilerine teslim etmedi diye küfür eder,
5. ateist bir maldır küfür eder,

yoksa vatanını, dinini seven yukarıdaki yaratıklardan olmayan bir insanın tayyip erdoğan'ı sevmemesi için bir sebep yok.
Hakkımı helal etmedigim siyasi figür.
*
Oldu her zaman sözünün eri
Çıktığı yoldan dönmedi geri
Kararlıdır davasında, anaların duasında
Recep Tayyip Erdoğan.

ironik bir şeyler yazma ihtiyacı duymadım. Apaçık ortadadır.
kıskananı çok liderdir. bu adamın değerini bilmeliyiz.
kendisi rüzgar nereye eserse oraya gider kendi çıkarına uygunsa:
birgün gelir milliyetçi kesilir öbür gün gelir milliyetçiliği ayaklar altına alır sonra yine milliyetçi olur. kendisini sevenler bunun için sever kendileri de aynı şeyi yaparlar. bugün güç onda olduğu için alkışlanıyor. yarın düştüğünde buradaki ak-trollerin ne diyeceğini çok merak ediyorum.

dün kaddafiyi alkışlayanların kaddafinin götüne çomak soka soka öldürdüklerini unutmayın.
tapanı bol olan adam bir şey derseniz ağlarlar.
keşke ağlamadan savunabilseler, konuşabilseler ama moron olduklar için mazur görmek lazım genetik bozuk yapacak bir şey yok, kalıtsal zeka geriliği var adamlarda.