bugün

penguen dergisinde 10.000 kişilik bir sosyal medya timi kurduğu yazılan adam. şüpheyle okumuştum ama doğruymuş.
cellat uyandı yatağında bir gece
"tanrım" dedi "bu ne zor bilmece
öldükçe çoğalıyor adamlar
bense tükenmekteyim öldürdükçe..."

edit:alıntıdır.
kendileri an itibariyle kanal a da konuşmakta olan bir kıl tarafında hunharca övülmektedir.
bir yerde lustral kullandığını okuduğum siyasetçi.

Demek ki kendisinde işe yaramıyor.
laf cambazlığı, kibir ve tahammülsüzlüğün vücuda gelmiş hali desem hakaret olur. aynaya baktığında ne düşündüğünü merak ettiğim yeryüzündeki tek kişi.

bir insan,
neden haksız olabileceğini düşünmez?
neden hep haklı olduğunu beyan eder?
neden eleştirilere katlanamazken birilerini eleştirmekten geri kalmaz?
kadın döven, vatandaş yumruklayan başbakan olarak tarihe geçmiştir. tüh bunu destekleyenlerin kalıbına!..

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D1C4
(bkz: tayyip ve adamları bugün daha kimseyi öldürmedi/#23813286)
(bkz: tayyip in market girişindeki kızı darp etmesi)
madenci için ölümün kader olduğunu söylerken 1500 korumadan aşağı gezemeyen kişi. hadi madenciye kader de peki sana başka bir şey mi? sayın kişi.
bakın amerika, teknoloji her şey... 1963 kennedy
(bkz: korumalara ve polise güvenip kadın döven delikanlı/#23813556)
attığı yumruk tebaasında mental mastürbasyon etkisi yaratacaktır.
ezik muhalefet yandaşları partizanları ateist zihniyetin çekemediği süper başbakan..
Düşünüyorum öldürdüğü insanlar aksam yatınca aklına gelıyor mu acaba diye gelmediği kesin belli yoksa çıkıp 300 kişinin ölümünde sacma sapan konusmazdı Allah inancı varsa neden vicdan yok bu adamda acaba.
çıkıp peygamberliğini ilan edip, misal 610 hz. muhammed dese şaşırmam. kafa o denli gidik lan bunda.
Türkiye cumhuriyeti tarihinin en büyük lideri.
esas peygamberliğini ilan edene* ses çıkaramayanların saldırdığı aydınlık türkiyenin onurlu geleceğini inşa eden adam gibi adam.
çünkü şu ara chp yi destekliyor bu çakma peygamber, chp liyse iyidir kafası her daim mutlak çalışıyor anlaşılan.
hükümet olduğu günden beri; siyasi operasyonlara, psikolojik toplum mühendisliğine maruz kalıyor.

kendisine edilmedik küfür, takılmadık kulp kalmadı.

bu adam doğru adam.
kendi ülkesinin evladına ağlamayan ümmetim de ümmetim diye ağlanandır.
"sen önce gel kendi milletinin evlatlarına ağla, hadi gezi parkına ağlamazsın da madencinin suçu nedir? kafana maden mi attı?" diye düşündürendir.
milleti döve döve başımıza padişah kesilmiş faşo şahıs.
taziye için gittiği yerde cenaze sahibini döven başbakandır!

tarihe not düşülsün.
bugün kendisinin ve yandaşlarının -haklı olarak- "çakma peygamber" dediğine, daha dün devleti peşkeş çeken şahıstır.

sizi gidi amip hafızalılar sizi... herkesi kendiniz mi sandınız? unutmadık, unutturmayacağız...
http://youtu.be/iFyU2WOmeSA
maden kazasını çin'de 73 sene önce gerçekleşmiş kazayı örnek gösteren kişi, daha yakın bir tarihli böyle bir kaza(!) dünyada yok.
Bunu mu demek istediniz;

josef vissaryonoviç çugaşvili stalin.