bugün

çağdaş , modern bir düşünce yapısındaki lider.
"şunu dedi bunu dedi" diye eleştirilmeye çalışılır.
bundan 30 sene önce yaptığı bir kelime gafı onun için bir eksi değildir sayın postalcılar. sizin için bir eksidir. "adam o kadar sağlamki utanmasak çocukluğun a inip 5 yaşındaki dönemini falan araştırıcaz" diyorsunuz da farkında değilsiniz.

iktidarı süresince kırdığı potlar yazılır bir de. 15 tane falan...
bir postalcı olsam bunları toparlayıp gazeteme yazınca en azından 2 sn düşünürdüm. "bu kadar da başarılı olmaz ki bir insan?" diye aklımdan geçirirdim.
"ananı al git dedi" nin nasıl bir siyasi eksisi olması gerekiyor? hayır bir de kendi övdükleri kk ya bakıyorum. adam hayatında batırdığı ssk dışında hiçbir şeyi yönetmemiş.
adını da olsa olsa 3 senedir falan biliyoruz. ama adamın ettiği hakaretler( anasına küfretmeler vs) attığı iftiralar 100 lere yaklaştı. ama bizim postalcı tayfa bunları görmüyor. cumhuriyet ten nefret eden bu kesim "başbakan bu kadar şey demişken (şu yukarda bahsettiğim 15 tane) nasıl hala oy verebiliyorsunuz?" diyebiliyor lar.
başbakan onları dedi de senin "örnek adam," olarak gösterdiğin kişi bu 15 i çoktan 150 ye çıkardı bile ona ne buyrulur?

"kk yapabilir, çünkü chp bik bik" demesin kimse. zira "ayrıcalıklı parti chp" dönemi bitti. artık anayasa mahkemesini , laikliği , genel kurmayı , cumhurbaşkanlığını büken "avatar chp" olayını herkes ilk görüşte anlıyor. prim vermiyor.
haktan yana hakka sahip çıkan, her zaman doğru, yenilikçi, demokrat, idealist, boş laf değil somut ve gerçekçi adımlar atan, eserleri ile her şeyi apaçık ortada olan güzelim ülkemin güzelim lideridir.

Allah başımızdan eksik etmesin. *
ssk lı olduğu dönemlerden dem vurup, dünyanın en zengin siyasetçisi olan kişiciktir, biat etmeyenin ışık göremeden yaşayacağı sayısız yılların hesabını acıtarak sorabilen şahsiyettir, korku ve tehdite dayalı yeni bir rejimin adı konulmamış diktatörüdür.
(bkz: tiksiniyorum)
cumhuriyet halk partisi için; ''chp dün ne getirdi ki bugün ne getirecek?'' diyen zat. açsın biraz tarih okusun. kültürsüz.
bu boktan millete çok ama çok fazla gelen lider. siktiri boktan herifler eleştirmeye kalkıyor lan.

adam tayyip'i eleştiriyor, sonra da geçmiş karşıma "reçeteye numaralı gözlük yazdırcam hacı, optikçi ile anlaştım, güneş gözlüğü alcam." diyor. adam tayyip'i eleştiriyor sonra da mesai 5'te bitmesine rağmen saat 3:30 dedi mi kaçmanın yollarını arıyor. en mal tayfa da şu: sözlüktede epey var. sırf 2-4 sene kızlarla eğlenmek için boktan bir üniversitede boktan bir bölüm okuyor. 2-4 sene inek gibi yatıyor, ama götündeki bok kurumamış bu zat tayyip'i eleştirmeye kalkıyor. örnekleri uzatırım, eleştirenler de boktan hayatlarına baksınlar, hakkaten bu adamı eleştirecek dürüstlük, erdem siz de var mı?

ulan alayınızın toplamı tayyip'in sıradan bir günde aldığı sıradan bir nefes etmezsiniz. bu adam ciğerinden konuşuyor lan, anlayın şunu!
(bkz: apo nun idam edilmesi halinde olabilecekler)
üç kez üst üste seçim kazanarak rekor kıracak siyasetçidir.
kral adamdır.başbakanlık yakışıyor.
türkiye için 12 haziran'dan sonra partiler üstü bir kimlik kazanacak olan başbakandır.
çoktan ülke sınırlarını da aşan bir güce ulaşmış, siyonist-şeytan uşaklarının * hesaba katmadığı, ancak onların oyunlarını bozan büyük bir siyasetçidir. *
(bkz: ses ver diyarbakır)
Hiç bir zaman böyle bir pozla göremeyeceğimiz başbakan.

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/810/K%C4%B1l%C4%B1%C3%A7daro%C4%9Flu%20Metin%20Lokumcu'nun%20evini%20ziyaret%20etti/A10110551.jpg
şu sıralar özellikle amerika olmak üzere diğer ülkelerdeki gazeteler kendisine saldırıyorsa bu adam bizim ülke için hayırlıdır. zira, onlar türkiye'nin iyiliğini istemezler.
(bkz: rte nin başkan olamayacağı gerçeği)
kendisinin yaptıklarını, bazıları * hayal bile edemedi. işte bu yüzden başbakan.

not: fenerbahçeliyim.
inişi muhteşem olacaktır.
bir dönem daha iktidara gelmesi durumunda ülkeyi satacağından korktuğum insan. bi bakın sağınıza soluna satılmayan ne kaldı?
ülkemize demokrasiyi getirdi, o yüzden her seçimde sevdalı olduğu halk, onun oyunu artırdı.
pragmatistliğin babasıdır.
küfre karşı ayaktan kalabilen en güçlü insanlardan birisi. dualar onunla.
ülkesindeki insanları damgalamayı seven ve hizipleştiren siyasetçi.
cumhuriyetin gördüğü en babayiğit lider.
1990lı yılların ortalarında demokrasi bizim için amaç değil araç diyen, 3-4 yıl sonra değiştim deyip milyonları arkasına alan başbakan. iktidar döneminde de her kurumun başına sadece siyasi açıdan 'aynı bıyıklı' adamları genel müdür falan yapan başbakan.hatta cumhurbaşkanıyla elele sırf kendine yakın olan öğretim görevlilerini birçok üniversitede rektör yaptıran adam.
ortadoğuda libya karışırken kardeş libyanın yanında olacağız karışmayacağız deyip ülke için savup savrururken, iki avrupalıyla konuştuktan sonra natoya destek veren başbakan.

iktardayken yıllardır çiftçilik yapabilen bu halkın çiftçisinin anasını ağlatan yurtdışından et ithal ettiren lider.

israil'e içerde gürlerken , aslında boynunda yahudi üstün cesaret ödülünü taşıyan tek ''müslüman'' olan başbakan.

yorumsuz.
"hakkımızda yazılan kitaplarda ne yahudiliğimiz, ne ermeniliğimiz, afedersiniz, ne rumluğumuz kaldı."

demiştir.

hepsi tu kaka. nasıl başbakana rum dersiniz , akıl kârı mı ? hem insan nasıl rum olur yahu. insan dediğin başbakanımız gibi olur. az örnek alın.

ermeni demişler, tövbe estağfurullah öyle şey olurmu ya !! allah dediğin ermeni mi yaratır.

yahudi demişler !! vay arkadaş sen bana nasıl yahudi dersin, hitlere çevirmeyin adamı. utanmasanız yüce başbakanımıza kürt diyeceksiniz.
zerre kadar vicdanı kalmamış kişi. (bkz: ama öldü efendim)
polise taş sopa atan ve kişisel kalp rahatsızlığı nedeniyle ölen öğretmeni parlatanlara gereken ayarı vermiş başbakandır. bizim bildiğimiz polis karşımıza dikilince biz taşlı sopalı saldırmayız, polis bazen haksız yere de götürür ama sesini çıkarmazsınız, çünkü o polis. haa o polise ben kalkar taş atarsam teröristin anarşistin önde gideniyimdir, o polis düşman devleti polisi sanki amk.

kalp rahatsızlığın varsa ne s...me orada bulunuyorsun. başbakan gerçeği söyleyince de ölünün arkasından konuşmak oluyor, ulan sen o ölen kişinin sırtından siyaset yaparken iyi de o ölen adamın ne yaparken öldüğünü millete göstermek mi kötü. çok muhterem bi arkadaştı oradan geçerken öldü mü diyecekti başbakan, gerçek neyse o.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar