bugün

kendisinden bahsedilirken saygılı olunması gereken 2.osmanlı'nın kurucusu imparator gibi adam.
(bkz: peki sen kimsin başbakan)
sayısı azımsanmayacak kadar çok itin/kahpenin/o.çocugunun istedigi, hakkında bilinen 20 yi aşmış sayıda suikast girişi olan, yine türkiye cumhuriyeti halkı adına karar verdigini iddia eden ama bu yetkiyi hangi şekilde milletten aldıgı anlaşılamayan, tüm kuruluş kanunları 12 eylül cunta anayasasının belirledigi, 12 eylül de cuntayı tebrige gitmiş olan ve bu yaptıgı hareketten dolayı asla türk milletinden özür dilememiş olan yargının, türkiye cumhuriyeti başbakanına yönelik kendi el yazısı ile yapılmış krokiler, silah ve bu suikastte kullanacagı mühimmat ile birlikte yakalanmış olan suikast timini serbest bırakarak bir anlamda türkiye cumhuriyeti başbakanına suikast düşünmek ve planlamak suç sayılmaz anlamına gelen kararı bulanan, yalnız ve güzel ülkemin yalnız ve güzel siyaset ugruna yalnız bırakılmış başbakanı olan tayyip erdogan.

o türkiye de bir devrimin mimarıdır ve olmazı başarmıştır tek başına, onun kişiligi, sadece isminden dolayı yerli gibi gözüken insanlar toplulugu hakkında bir turnusol kagıdı gibi yerli mi kripto mu ayrıştırıyor.

türkiye de sag gibi gözüken, sol gibi gözüken, milliyetci gözüken o kadar çok halkın sırtından geçinmeli sırtlan vardı ki, hepsi tayyip erdogan ın karşısında chp çatısı altında toplandı, dünün ölüme meydan "okuyan" milliyetcileri chp den aday oldular, nurlu sülünün maskesi ancak onunla düşürülebildi.

o milletinin şansı oldu, menderes i 5 a katladı, özal ı 10 e katladı belki abdulhamit siyaseti ayarına çıktı, milleti onun ardında, herzamanki gibi it ürüyor, millet onunla yürüyor.

not: ptesi mehtap tv de mehmet altan ın anlattıgına göre, 1978 de zamanın başbakanı ve kontrgerillayı yani bugünün tabiri ile özel harpçileri (avukat yusuf erikel in tetikçiye söyledigi iddia edildigi şekli ile tetikçiye "biz devletiz, özel harpçiyiz") ya da daha güncel tabir ile ergenekon u ilk deşifre eden adam olan bülent ecevit e yönelik izmir çigli de yapılan suikast girişimini, üstelik ecevit in kolunu sıyıran kurşun zamanın istanbul belediye reisinin kardeşine saplanıyor, üzerinin kapatıldıgını, bir karakol polisi tarafından yapılan bu girişimde kullanılan silah özel harp dairesine kayıtlı bir silah çıkıyor ama başbakan ne silaha ne atılan kurşun a asla ulaşamıyor ve üzeri kapatılıyor, sorulan bir soru üzerine de "bu özel harpçilerin işiydi", diyor.
karikatüristlere kızan, elinden gelse dövecek olan politikacı.
yüce insan başbakan Allah başımızdan eksik etmesin zira mecliste şu an daha iyisi yok varsa oyumuzu ona verelim.
hem "demokrasi amaç değil araçtır" diyen, hem de başı her sıkıştığında demokrasi diye ağlayan - ki ortada antidemokratik bir durum olmamasına rağmen- bir şahsiyettir.
(bkz: rtük)
25 tane koruması olan başbakan. 23'ün yanındaki el sıkan koruma değilse bende bir şey bilmiyorum.

http://www.habersahifesi....dogana_koruma_ordusu.html
kesinlikle ve kesinlikle balkanların ve ortadoğunun en başarılı, en yürekli, en karizmatik başbakanı, kasımpaşalısı.
halkımın lider(!) kriterini daha rahat anlayabildiğimiz şahıstır. hakkında yazılanlar hep aynı kapıya çıkıyor; halk adamı. halk adamı görmesek inanacağız harbiden. o değil de, halk adamı yüzünden halk mağdur bu aralar. onu ne yapacağız?
ülkeyi soyan ülkeyi bataklığa götüren siyasetçi bozuntusu.
her fırsatta israil e ayar vermekten çekinmeyen büyük lider.

http://videonuz.ensonhabe...ddafi-erdogan-i-alkisladi
biz aydınlık, ışık dolu zihinleri çatım çatım çatlatan insan. neden bu kadar oy alıyor? neden bu kadar başarılı? her gece ağlıyoruz onun yüzünden. çünkü halk çağdaşlık adı altındaki numaralarımızı artık yemiyor. tüm oyunumuzu bozdu ühühühü.
belediye başkanlığı döneminden kalan ve dokunulmazlığı nedeniyle hâkim karşısına çıkmadığı dosyalar 12 yıldır bekliyor. Erdoğan'ın başkanlık dönemine ilişkin kalpazanlıktan zimmete, görevi ihmalden resmi evrakta sahtecilike kadar uzanan yolsuzluk savlı dosyalarda, adalet Erdoğan'ın dokunulmazlığının kalkmasını bekliyor.

kim bekliyor?
adalet.
neyi bekliyor?
dokunulmazlığın kalkmasını.
en şampiyon demokrat?
erdoğan!

ha siktir diyoruz
ha siktir!
çok ayıp şeyler söyleyen başbakandır.
valla ben demiyorum, kendisi diyor. onun yalancısıyım.
buyrun caps.
http://twitpic.com/182ye6
ne ayaksın olm sen deridrten başbakan görünümlü padişah özentisi. adam ali kıran baş kesen bu ne be .. madem dumansız hava sahası bende tayyipsiz hava sahası istiyorum mümkünse..
askerliğini asteğmen olarak yapmış öğrenmiş olduk.

http://www.internethaber....foto-galerisi-6599-p4.htm
hem yakışıklı hem de karizmatik olabilen nadir erkeklerden. tıpkı ben.
aylardır sürekli israil'e saldıran başbakan neymiş filistinli müslüman kardeşlerimizi öldürüyorlarmış. yanlız hacı ben anlamıyorum filistin müslüman tamam ama hergün ırak , afganistan, pakistan ve sudan'da da onlarca adam ölüyor o bayramlık ağzını o kardeşlerin içinde açsana. bu adamlar müslüman değil mi ki? yoksa abd abin azarlar diye mi tırsıyorsun? anlamadım ben hafız bir açıkla hele bunu.
israil'e karşı kaplan, abd'ye karşı kedi kişidir.
siyaseti bir din olarak görebilen ender şahsiyetlerdendir. seviyoruz kendisini hep böyle yola devam etsin, ülke fevkaladenin fevkinde olacak.
09/04/2010 tarihinde tuzla tersaneler bölgesine gelecek olan başbakan.

Ay hemen korkmayın! O çapulcu işçilerin sorunları için geliyor değil, özel bir hastanenin açılışını yapacak sayın başbakanımız. Sakin...
- karısını ata uçağı ile deniz aşırı ülkelere düğünlere yollayan insan.
- parti mitinglerini devlet imkanlarıyla yapan insan.
- 13 yaşında bir çocuğu mitingde kendisini protesto etti diye korumalarına zorla otobüse sokturtup bizzat omzunu morartan insan.

zaten yaşayan her ademoğlu insan.
kişiliksizler tarafından sürekli sıçık iftiralara maruz kalan halkın en güvendiği siyasetçi.
kör! evet recep tayyip erdoğan bir kördür. "neden?" derseniz, şu ülkedeki milyonlarca işsizi göremediğindendir. bunu bilmek malesef şeyimde değil mantığıyla devam eder.