bugün

Yapabileceği hiç bir siyasi manevra kalmamıştır.
Bu kibir kendisini bitirecek demiştik, bu daha başlangıç, onun için değil ama ülke için güzel günler başlıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan:

“istanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimi sonuçlarının istanbul'umuz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Gayrı resmi sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem imamoğlu'nu tebrik ediyorum.
görsel
An itibariyle...
kendisi ekrem imamoğlu'ndan önce kibrine yenilmiştir. büyük ihtimalle kim lan bu eko ben bunu fıstık gibi yerim derken ağır bir hezimet yaşamıştır. yarından itibaren yapması gereken s-400 olayından girip iran'dan çıkmasıdır. artık hiç belediye fln lafını söylememeli, banane lan belediyeden ben cumhurbaşkanıyım moduna geçmelidir. hatta ekrem abimize hiç müdahale etmemelidir. seçimleri yenileyelim başkanım diyenleri de bu gece sarayda falakaya yatırıp kovarsa önü açılacaktır. ancak muhalefe terörist modunda ısrar ederse düşüşü önlenemez. bir de allah aşkınıza yakınındaki birileri söylesin bu suriyeliler oy kaybettirdi başkanım diye.
çok yakın zamanda büyük bir kabine revizyonuna gidecek olan şahıs.

taş üstünde taş bırakmayacak, mhp ile olan ilişkilerini gözden geçirecek, kürtler hususunda büyük bir açılımı gündemine alacak, suriyeli sorunu hususunda tükürdüğünü yalamamak adına ne şiş yansın ne kebap modunda politika izleyecek, tüm alt teşkilatındaki iş yapmaz adamlar ile vedalaşacahahaha

Bi halt değiştirmeyecek aynı tas aynı hamam devam edecek koltuğu gidene kadar.
Partisinin sonunu kendi getiren kişi.
"13 bin fark oyla seçim mi kazanılır?" demiş ve halk tarafından şşıııırrraaak 805bin küsür farkı suratının ortasına yemiştir!

Bu millet sıkıldı artık kibrinizden, usulsüzlükten, "her şeyi biz biliriz"ciliğinizden, "biz yaptık oldu"culuğunuzdan.
Yıllardır siyasi rakiplerini öyle yerlerinden yakalayıp eziyordu ki hakikaten adam zeki imajı veriyordu ama son Binali sisi saçmalamalarından apoya açıklama yapmalarından falan gördük ki keramet kendisinde değil önüne cephane niteliğinde rakipler aleyhinde suç delili,söylem, laf cambazlığı ve organizasyon gücü yığan neocon -fetö ittifakındaymış. Kendisi şu haliyle ilker Başbuğun elinde tuttuğu mühimmatsız law silahından farklı değildir. .
Zaten en baş yanlışını kendi ülkesinin dinamiklerini değiştirebilmek için abd den siyasi kredi talep ederek yaptı. Abd den siyasi kredi almak ile tefeciden borç para almak arasında hiç bir fark yoktur.şaakaşvili, saddam, timoşenko gibileri buna iyi örnektir. . Kendisi halen daha krediyi alıp batırdığı bop projesini tamamlamaya çalışıp tefeciye yaranmak yerine biraz milli olmayı denemeyi akıl edebilseydi belki bu halk onun borcunu ödeyip senetlerini alırdı da kafa hala aynı. .
Büyük lider. Bir ülkeyi uzay çağında geriye götürmek kolay bir şey değildir. Adam bunu başardı. ülkelerin ve insanların durdukları yerde bile ister istemez geliştiği günümüzde bizim ülke 50 yıl geriye gitti.

Bakın bunu yapmak kolay değildir. Adam cidden büyük lider.
düsünen, sorgulayan, körü körüne bağlanmayı reddeden nesille beraber, saltanatının sonuna gelmiş siyasetçi.
akp siyasi part lideri ve cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın 1 yıl içinde yerine getirdiği ve getiremediği vaatleri;

https://www.bbc.com/turkc...q-TMMXqpZx_Ch8T4QLrQwJaTo
durduk yere kendine iş çıkaran adam yoksa herzaman an önde seçim kazanır bırakzam yapmayı hart hurt etmeyi bırak çolu çocuka verme zıpçıktılara bakanlık o zaman daa büyükişler yapar.
bir cumhurbaskani adayin birine sisi ve kenar mahalle baskani diyor bu ne rezilliktir. senin inanisinin temelinde böyle bir yaklasim yok!

ülkeyi soktugunuz kaos elbet bitecek ve sende yok olup gideceksin!
hainlerin çamur atmalarına rağmen , türkiye cumhuriyetinin gelmiş geçmiş en iyi cumhurbaşkanı dır.
Gidici olan CB'dir. Gidişini geciktirmek için AKP başkanlığından ayrılabilir, tarafsızlaşabilir, hatta milli hükümete bile sıcak bakabilir. O bir proje olarak hazırlanmıştı ama 15 temmuz sürecine doğru millileşti. Şimdi batının yeni projeleri yolda iken milli hükümet seçeneği tek çıkar yol görülebilir. Kazanılacak zamanda vatanseverlerin yeni bir oluşuma gitmesi veya bulundukları partileri ele geçirmesi lazımdır.
kendisini bir siyasi liderden çok ilahlaştıran okumayan, sorgulamayan *müslüman kişilere 2 (ayet) Allah kelamına dikkatlerini çekmek istiyorum.

1- kuran-ı kerimin ilk kelimesi "oku"
2- Allah’ı bırakıp da veliler edinenler (var ya!) Allah, onların üzerinde gözetleyicidir. Sen, onların üzerine vekil değilsin. (42/Şûrâ 6)

eğer bu kişiyi siyasi liderden öte üstün bir insan olarak görüyorsan, sorgusuz sualsiz bir insanın ağzından çıkanı yerine getiriyorsan, geçmiş olsun sen dinden çıkmışsın kardeş. bunu ben söylemiyorum. ayetleri okursan kendini bulacaksın. "oku" yani "öğren" ülken için iyisini istiyorsan hiç bir insana tapma! doğru yaptığı zaman alkışla (oyunu ver) yanlış yaptığı zaman (yuhala) oyunu muhalefete ver. eğer bunları yapamıyorsan demek ki sen bu kişiye tapıyorsun. eğer tapıyorsan sen dinden, imandan, insanlıktan çıkmışsındır.

allaha şirk koşmakla ilgili diğer ayetler;
https://tevhidmeali.com/f...allah-a-ortak-kosmak-sirk
Ülkeye verdiği hasarın büyüklüğünü tamamen anlayabilmemiz için geri sayım başlamıştır. Bundan sonraki süreçte kendini zor günler bekliyor.
Ustalık döneminde bir siyasetçi.
https://twitter.com/Timar...tatus/1143873045439889408
belediye seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamaya baksan, sanki chp kaybetmiş akp kazanmış gibi konuşuyor. sanki chp, seçimlerin yenilenmesini istemiş de 2. seçimde kaybetmiş. sanki chp oy çalınıyor diye ağlamış ama seçim sonucunda oy çalınmadığı anlaşılmış gibi. sanki seçim parasını chp vermiş. sanki chp, pkk liderini son dakika daha fazla oy için devreye sokmuş. sanki chp terörist liderinin kardeşini trt'ye çıkartmış.. benim aklım almıyor bu olanlara. film gibi, rüya gibi bir türkiye izliyorum. bu insanların midesi bunca şeyi nasıl alıyor? oyunu hala akp ye verenler nasıl hazmediyorsunuz bunca olanları? lütfen anlatın, bize de anlatın.. bilale anlatır gibi anlatın biz de anlayalım. belki göremiyoruz. işsiz işsiz dolaşıp, elimizdeki para ile markete gidecek yüzümüz kalmadı.

https://www.f5haber.com/s...e-f-35-aciklamasi-5047729
Ustalık dönemim dediği dönemde çıraklık döneminde bile yapmayacağı hatalar yapan politikacı.
kendisini düşmanlarının ahlaksız edepsiz adaletsiz erdemsiz oluşlarından tanıdığımız türkiye cumhuriyeti başkanımız dır .

rabbim düşmanlarına çekemeyenlerine kıskananlarına fırsat vermesin inşaallah .

inşaallah kudurduklarıyla kalırlar . amin amin amin .
savunduğu, öteki dünyayla alakası olmayan insan.
Yunan'Defence review' in yayınladığı bir yazı başlığı: ''Gündem (vizyon )2023: Erdoğan'ın büyük planları ve Helenizme büyük tehditler.''
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar