bugün

Kendisi neredeyse allaha şirk koştuğu için normal olan ve şaşırtmayandır. (bkz: helal süper devam kanka)
sırf popüler olmak için imanını zedeleyenleri görüyoruz burada. yazık lan sanal bi dünya burası sen eksi rekoru kırıp senden bahsedecekler diye inancını niye tehlikeye atıyorsun bunu yazıp göndere tıkladıktan sonra tövbe edince allah-u teala ama tövbe etti hadi affettim geç diyecek mi sanıyorsun.
televizyona ne zaman cıksa ağlamaklı oluyormuş.şmslkscmlşsamlscaac senin belanı sikim ben ya güldürdün lan.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/569337/

e biliyoruz..?
Evvet saksafonculuga aliskin olan yazar konusudur. Bu konuyu acinca is bulmak oldukca kolaylasabilir diye bir dusuncesi olabilir. Bu arada Juriye burdan selamlar. Acun abi seni cok seviyoruz.
Çıkda da meydanda söyle istersen.

Göstersinler sana dünyanın kaç bucak olduğunu.
Hayirli tapmalar. Diger tarafta "muz" un garanti.
yeni bir din doğuyor bizim din dediklerimizin karşı çıktığı ne varsa bu dinde var kural yok canının istediği gibi bir din.
Beni vur beni bunlara verme..
Gt kılı olmak senin tercihin dostum.
erdoğana tapıyorum çünkü islamı yayacak demek en hafif tabirle beyin fakirliğinde bitirme tezi sunmaktır.
entiriyi beğenen 6 kişi ile beraber totalde 7 kişinin büyük ödüle büyük bir adım atmalarını sağlayan söylemdir.

görsel
Erdoğan liderimiz, onurumuz. Ama Allahtan başka kimseye tapmayız sayın trol.

ilah arayışı içinde olan bir yazar beyanı.
görsel
(bkz: mal beyanı)
yeni putun hayırlı olsun birader.
Tapabilirsin istediğin tanrıya inanabilirsin özgür irade.
oksijen israfı bir götten bacaklı feryadı.
beyler tamam vurmayın adam öldü amk.
itiraz yok hayırlı tapmalar.
e hani din de bir insana bir nesneye tapmak putperestlikti?

şimdi ne oldu? denilesi başlık!
Allah'ın kuluna tapanı da ilk kez görüyorum. iyi tapınmalar kardeşim.
Memlekette inanç özgürlüğü var...

Kimseye karışma yeter...

Kendi metrekarende tap *
(bkz: cenaballah herkese böyle beyin nasip etsin)
sen ilk değilsin.

http://www.sozcu.com.tr/2...icinden/akp-secde-445967/