bugün

Böhühü ye gülecek kadar zeka yoksunu olanların izlemek için kuyruğa girdiği boktan şey. Bilet kalmazsa kara borsaya dalın! Cahil parası şahana yarasın, herif sizin gibiler yüzünden milyoner oldu amk.
ya yemin ediyorum g.tümle gülüyorum duyar kasan atilla dorsaycıklara. amerikan pastası kaç tane çekildi ey recebe gülmeyen hiper üstün zekalılar. şahan milyoner olacak tabi. basit komedi yapıyor. halkın dilinden anlıyor. bu suç mu? ulan 15 senedir akp yönetiyor bu memleketi recebe neden kızıyorsunuz ben bunu anlamıyorum.

her filmi gişe rekoru kıran, içinde zerre sanatsal kaygı barındırmayan, kafa dağıtmalık komedi filminin beşincisi recep ivedik 5. bunu bilerek yorum yapın da izleyenleri s.ke sürülecek aklı olmamakla itham ederken siz beyinsiz olmayın.
FiLMDE CANLANDIRILAN OLiMPiYAT ORGANiZASYONUNU BAŞARILI BULDUM. OLiMPiYAT KÖYÜ, STADYUM, SPORCULAR VE DiĞER GÖREVLiLERiN AYRINTILARINA KADAR BAŞARIYLA CANLANDIRILMASI ELBET BiR EMEK MAHSULU.
Gidip izleyeceğim. Annemle gideceğim için türkçe dublajlı olan bir filmi tercih etmem daha doğru olur. O zaman yorumları yazacağım.
Şahan gökbakar hayranı değilim. Recep ivedik serisi hoşuma gidiyor.
Bir karakter yarattı tuttu gitti işte. Bir sürü yapımcı denedi başaramadı bunu " ali kundilli " , " şevkat yerimdar " örneklerinde olduğu gibi.

Ayrıca , ben tüm filmleri izlemeye çalışan birisiyim. Özellikle de türk filmlerini sinemada izlemeyi görev gibi hissediyorum. Bu tarz filmlerin elde ettiği gelirler kültür bakanlığına da kalıyor. Recep ivedik' ten ise ciddi bir para kalıyor. Sanat filmini çekmek isteyipte parası olmayan gençler bu şekilde bakanlıktan para alarak filmlerini çekiyorlar. Yani recep ivedik size göre boş , sanatsal olmayan bir film ise de bilin ki bir sürü sanat filminin yapılmasına öncülük ediyor.
Bu filme 3 günde 2 milyon kişi gitmiş hayret etmemek elde değil, ulan neyine gülüyorsunuz bunun.
Bu ülkede düşünce özgürlüğü var burda isteyen istediği filme gider bir kesim çekememezlik yapıp karalama kampanyası yapmaya çalışıyor aklınca adamda rekor üstüne rekor kırıyor çokta umurundaydı şahan gokbakarin.
adamlarda hızlı ve öfkeli serisi var bide bize bakın recep ivedik serisi ulan ne kadar dandik ülke olduğumuzu burdan anlayabilirsiniz.
izlemek icin can atanlari görüyorum yazik diyorum.
Bugün arkadaş zoruyla götürülmek istenip direndiğim film. Bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. çok komikti ehehe niye gelmedin denildi, e aynı şeylere gülecek olsak gelirdim zaten? Tahminimce bel altı esprilerle komik olmaya çalışılmış film.
gidenlerin, gidipte gülenlerin allahta belasını versin ama kusura bakmayın da versin yani.

edit: bela okudum allah benim belamı verdi, iyi eksilediniz hea mübarekler.
Gitmeyip küçümseyenlerin allah belasını versin dediğim filmdir.

Lan gülmekten altıma sıçtım.
"Entellektüel" çevrenin beğenmediği ama izleyince haykırarak güldügü film serisinin 5.si.
yorumları görüp genel türk insanını tanımıyor olsam(kendim de türküm celallenmeyin hemen) çok elit aman aman bir insan toplumu sanacağım. 1 2 3 4 e gittim şimdi 5 e de gideceğim birazdan ülkenin yansıması lan bu türkiyede olduğum sürelerde her gün görüp güldüğüm tipleri toplu halde izleyip ziplenmiş bir gülme yaşıyorum...

izledim birçok konuya da değinmiş tipik futboldan başka spor bilmeyen halka dünyada başka sporlar da var diyen, zaman mefhumu olmadığını gösteren, halkın güçlü kimse onun yanında olduğunu direk olarak diyen, kültürden uzaklaşan gençleri anlatan, coğrafya bilgisinin acizliğini gösteren, gazla çalışan türk insanını, disiplin yoksunluğunu anlatan bir filmdi özünde... iyi hoş izleyiniz.
izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum.

(bkz: interstellar) lardan sonra ağır geliyor bana.
burger king'de oğlum ile ikimize hamburger alırken kulak misafiri oldum. pazar günü burunlarından solumuşlar(satış rekoru kırılmış) bu film yüzünden.
Bir insanin ost*rup kufur edip halkimizi guldurdugu, gişe baslangicinda rekor kiran senaryosu gayet çöp olan filmdir.
Şu filme gidenlerin olması ülke ayıbı olmalıydı ama rekor mu kırıyor?
izlemeyeceklerini söyleyenleri ve izleyenleri yerenleri elit insan kategorisine sokan film.
1. De çok eğlenip seriyi zirvede bıraktım.
Sonrakiler zorlama geliyor bana, gişe için yapılan film
izlenme miktarı ile ülkenin kültür düzeyini belirlemiştir.
Türkiye'nin en komik 5 filminden biridir.
Diğer 4ü de
Recep ivedik 1
Recep ivedik 2
Recep ivedik 3
Recep ivedik 4

Ben malım, embesilim, gerizekalıyım demenin farklı yolu bu da.

Şaka yaptım komik değil bence.
Izlemedim sinemada izlemeyi de düşünmüyorum. Ülke olarak zor günler geçiriyoruz. Insanlar gülmeye ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle kimseyi suçlamam.

Zaten halkımız komedi olarak yıllarca belli kalitede işleri benimsediği için recep ivedik nasıl fenomen oldu anlamak güç değil.
Efsane serinin 5. Filmidir. Leyla ile mecnuna gülüp alkolik Behzat ç'yi örnek alan ergenler uzak dursun. Evet.
bu film rekorlar kırıyor.
fenomen oluyor.
taklitleri yapıyor.
maalesef ki akp'nin iktidarlığına şaşamıyorum. *
Ülkemizde bunun gibi yapımlar para ediyor, ne yapsın adam 2 sözlük yazarı iyi entry girecek 2 tane eleştirmen ayakta alkışlayacak diye aç mı kalsın?

Filme gelecek olursak klasik recep ivedik serisi sadece daha az küfürlüsü.