bugün

''niye bitirdiler lan?'' tepkisi verdiğim dizidir.
reaktiviteleri yüksek reaktiflerin biraraya gelmesidir.
Yeniden başlama ihtimali yüksek olan dizidir.
Büyük ihtimal Türkiye'deki yayın hakkı TRT'de olacak.Dizi bosna'da çekilecek.
gelmiş geçmiş en iyi türk dizilerinden biridir. bitirilmesinin sebebi akp nin baskılarından dolayıdır. aynı olan behzat ç ye de yapılmıştır.

kanal yönetiminin behzat ç ye diziyi bitirmesi için "son 3 bölüm" uyarısı verdikten sonra final yapılmıştır.
aynı durum reaksiyon içinde yapılmıştır. kaldı ki her iki dizinin de reytingleri oldukça yüksektir. ciddi manipülasyonlar yapılarak dizi bitirilmiştir. amına kodumun çocukları.
Pana film'den ayrılan kurduğu firmanın dizisi ama şöyle bir gerçek var pana film'ın kurtlar vadisi dışında hiçbir projesi tutmamıştır .
bugün 7. bölümünü tekrar izlediğim dizi.
çok kaliteli yapımdı.
On birinci nesil sözlük yazarı . Siftahı benden ossun .
Şu diziyi bildiğin harcadılar matmazel. o ilk bölüm ne efsane idi ne heyecanla beklemiştim başlamasını. Bildiğin pazartesi günlerini güzelleştirmişti Saygılarımla Yavuz Aslan.
birden aklıma geldi. cok sağlam diziydi, keşke devam etseydi.
özel kuvvetlerde askerlik yaptığımda başlmıştı.. başroldeki eleman biraz eğitim almıştı hatta kışlada.. ve yine hatta bir kaç rütbelide ilk bölümde oynamış bir kaç sahnede sırf o yüzden o ilk bölüm yayınlandığında yat içtiması geç alınmış herkes gazinolara toplanmış dizi izlettirilmişti..
Başroldeki kasıntı varlık olmasaydı şu an bir efsaneye dönüşmüş olacaktı.
(bkz: Abbas forever)
Türkiyede amerikan sinema sektörü gibi devlet destekli Genelkurmay destekli belki de ilk dizidir.

Destek derken hani kruvazor helikopter vs.
Valla kusura bakmayin ama kimse bana hükümet destekli diziydi diyemez.

Daha ilk bolumlerinde i$id e silah gonderen bir ulke olduğumuzu, Kobaneye yardim edilmesini kendi agziyla kabul ediyordu.

Devlet mi istiyordu bu diziyi yani? Yapmayin.
Kimyasal tepkime ya da kimyasal reaksiyon, iki veya daha fazla maddenin birbiri ile etkileşmesi sonucu kendi özelliklerini kaybederek yeni özellikte maddeler oluşturmasıdır.
Moneküller (hücreler )arası birleşim.kaynaşma tetik olma hali.
3 yıl mı? Vay be o kadar oldu mu?
modayı takip ederken kadınların verdiği tepkime.
“Siz her alnı secdeye varanı vatansever sandınız”.
''Siz de eli her kadeh tutanı vatansever sandınız''
"Siz onların cumasıyla uğraşmazsanız onlar da sizin rakı sofranızla uğraşmaz."
Organizmanın bir etki (uyaran, uyarıcı) karşısında gösterdiği herhangi bir zihinsel ya da duygusal davranım.