bugün

surekli bagiran kisilik. hep o hakli. lise hocalarinin "ulan bu okuldaykende boyleydi" dediklerini duyar gibiyim.
Şu an beyaz tv de bir futbol programında yorumculuk yapan adam. Adamın burnunu sokmadığı konu kalmadı. Hayır anlasa içim yanmayacak.
birazdan arda turan yüzünden ahmet çakar ile birbirine girecek kişi.
şakirtlerin homoerotik bir aşkla savundukları boş beleş. adam heteroseksüel pembişler gidin başkasına yazılın.
google'da karizmatik yazıp search etsen aha bu adam çıkar. *
yolda görsem döveceğim adam o kadar gıcık oluyorum, tv' de kimseye bu kadar nefret duymamıştım. umarım bir gün karşılaşırız ben konuşmayacağım sadece yumruklarım konuşacak.

bu ne hadini bilmezliki bu ne yapmacık davranışlar arkadaş.
türk tv tarihinin gelmiş geçmiş en büyük talihsizlği.
adam iyi güzel hoş şeyler söylüyor ama kendinden başka kimseyi konuşturtmaması, başkalarının sözünü kesmesi ve çok bağırması rahatsız edici.
sık sık sevmediği adamlara üstü kapalı yavşak ve allah belasını versin diyen televizyon trolu.
insanlara zerre saygısı olmayan, konuşan birinin lafını yırtık dondan çıkan yarrak gibi zırt pırt kesen, şarapçı keşler gibi yayvan ve yavşak bir ağızla yüksek sesli konuşan, denk gelirsem o uzun saçlarını yolup götüne sokacağım tip.
en kısa zamanda ölmesini istediğim adamdır. allah aşkına öl ve biraz olsun morel kazanalım.
dinleyip konuşmak yerine sürekli bağıran, rating uğruna soyunabilen, yüzeysel ve sığ bilgi dağarcığına bakmadan hemen her mevzuda ekabirlik taslayan, tipi itici, üslubu bozuk, kişiliği kıvrak, tatlı su demokratı, şovmen, amigo, savunduğu tarafa fayda yerine hep zarar veren karı-kocanın, koca hali.
kendisinin cok bagirdigini ifade eden 1000. sozlukcuye yemek ismarlayacakmis.
televizyon maymunu. *
gündem ne ise ona muhalefet olarak televizyon programlarında yer alan kişi.
''boş teneke çok ses çıkarır'' yazınca geogle a görsellerden karşınıza gelmesi gereken kişi .
hangi üniversiteyi bitirdiği merak edilen insan.
spor yorumcusu, magazin ve siyaset ile ilgili de uzman(!) görüşleri vardır. yeni trend yazarlardandır. nedense o konuşurken tahammül edemediğim için kendisini pek dinleme fırsatı bulamadım ama tartışırken insanın damarına basarak çıldırtacak tiptir.
ayrıca hukuk mezunudur. ama hukuğun gereğini yapmak TARAFlı gazetede atıp tutmaktan çok daha zor olduğu için kendince hukuksuz ülkeye isyan bayrağı çekmiştir.
kendisi 2 yıl nakış öğretmenliği okumuş mantık hatası insan.
(bkz: gazi üniversitesi)
hoşlanmadığım adamdır, konuşmayı bilmemektedir... eşi olacak kadın bu adamla nasıl evlenmiş hayretler içinde kalmama neden olmuştur...

(bkz: nagehan alçı)
çok bağırıyo falan ama bence ses tonu çok sempatik bi insandır.
çocukları ''uyu yoksa rot gelecek'' diye uyutan ebeveynlerin yeni dostu.
oda tv'nin tuna kiremitçi ile yaptığı bir röportajda;

"-Rasim Ozan Kütahyalı bir yazısında Deniz Gezmiş ve 68'liler için; "Türk 68'lilerinin, Deniz'lerin yolu evrensel vizyonu olan bir yol asla değildi. Enternasyonalist değil sapına kadar ulusalcı bir yoldu yürüdükleri. O 68'lerin yolda yürürken attığı tohumlar bugünün Ulusalcılık denilen fecaatinin teorik zeminini oluşturdu" ifadelerini kullanmış ve onları Ergenekoncu olarak tabir etmiş, yazısının sonunda, Türk 68inin ruhunun, Deniz'lerin yolunun takipçisi olursak Zamanı geldiğinde harcanıp atılacak basit birer aygıt sadece demişti. Kütahyalı'nın bu sözlerinin altında yatan sizce nedir? Nasıl yorumlamalı bu ulusalcılık düşmanlığını."

sorusuna;

şu şekilde;

"Valla Rasim'in ne yaptığını pek bildiğini sanmıyorum. Konjonktür icabı bir rüzgâr yakaladı ve galiba bunu devam ettirmek istiyor. iktidar arkamızda, yürüyelim arkadaşlar! kafası. Yoksa şu kadarcık tarih bilinci, yurt bilinci olan birinin böyle laflar etmesine imkân yok. Bu anlamda Rasim bence trajik bir figür. Neye hizmet ettiğini bilmiyor bile."

cevap verdiği yazar.

(bkz: öldüm gülmekten öldüm)

düzeltme: kopyala yapıştır faciası

http://www.odatv.com/n.ph...is-bir-mesajdi-0709111200
her yerden çıkmasından sıkıldığım insan. nereden çıktı bu adam? dedirtiyor.
(bkz: özge yle ilgili çok spektaküler sorular var)