bugün

konuşmaya başladıktan otuz saniye sonra saçmalamaya başlayan sözde yazar. ne ülke tarihinden ne siyasetten ne de herhangi bir şeyden anladığı var. yaptığı tek iş ergenekon diye ağzından salya saçarak böğürüp insanları provoke etmek.
her gece bir yere canlı yayına, "her hıyarım var diyene tuzluğum var" diyerek, koşanlar gibi koşmaktadır resmen.
1 dakika 19 saniyeyle kendisi hakkında her şeyi özetleyebiliriz.

buyrun: http://www.facebook.com/v...deo.php?v=198276270231188
bu aralar beş vakit farklı kanallarda gördüğümüz şahsiyet. bile bile gözümüzün içine sokmaya mı çalışıyorlar nedir...
en az serdar ortaç kadar gereksizdir.
illuminati denen zırvanın üyesi çıkarsa hiç şaşırmam.
bugün annem tarafından benzetildiğim gazeteci. biricik oğlunu benzete benzete bu herife mi benzettin dedim, ben bu kadar çirkin miyim dedim. (hâlâ da iyimserim, ama birazdan beynimden vurulmuşa döneceğim haberim yok.) yok huyun benziyor sen bu kadar yakışıklı değilsin dedi. suratımı benzetecek olsa yiğit bulut'a benzetirmiş, tombiş tombiş... intihar etmeye karar verdim sözlük. beni doğuran kadın yüzümü yiğit bulut'a, huyumu rasim ozan kütahyalı'ya benzetti.

sanırım bugün kendisini tülin ve caner'in caner'ine benzettim diye başıma geldi. gazeteciler tanrısı altanahmetos beni çarptı işte.
Evinden sürekli aç gelip, çalıştığı kanalda ki bütün yemekleri silip süpüren ve hiçbir zaman hesap ödemeyen yazar-kasadır.
gereksiz bir insan. dünyanın en gereksiz insanları listesinin başında gelir.
yaşar nuri öztürk için kılını kıpırdatmaya dahi gerek görmemiş yazar.

miyadını doldurmuş adamların reklam malzemesi olmaz kendisi.
tartışmaları zekice olan zeki adam.
reyting makinesidir.
en alakasız konuda bile fikir sahibi olabilecek düzeyde, kendinden yaşça büyük insanların karşısında terbiyesiz konuşacak kadar, program sahibi olduğu halde konuklara, sanki kendi konuk, onlar program sahibi gibi muamele yapacak kadar bi adamdır.
biz bu bütün özelliklerin toplamına sıfat olarak şakirt diyebilir.
hilal cebecinin twiter da yaptığı piyarı tartışma programlardında yapıyor.
bağırıyor çağıyor sivrilmeye çalışıyor.
şimdi haftanın 5 günü canlı yayında ki birisi şov programı ve bu program çok çattığı doğan medyanın star tvsinde.
taraftan takvime transfer oldu oradan da taksime gider belki.
birde her gördüğümde yılmaz özdilin kitabının çok satmasına takmış.
yakında kitabı çıkarsa şaşırmamak gerekir.
yaptığı programda konuklarının ve yanlarında bulunan feministlerin sürekli sözüne karışan onun yüzünde gecenin bu vakitlerinde bariz bir uğultu dinlememe sebep olan askere gitmekten korkan ve bunun hiçbir annenin yapmayacağını ileri süren- ki anadolu da onu yapabilecek çok insan var sen kafana takma korkak- şahıs.
An itibariyle star tv'de "Dindarlarla dalga geçmeyin." diye çemkiren insanımsı. Bu adam ne yazar ne dindar ne de başka bir şey.Böyle tartışma programlarına falan çıkıyor ya saçımı başımı yolasım geliyor. Başka adam mı yok yahu. Bildiğin jön bu adam bildiğin jön.Dizi falan çeksin filmde falan oynasın.Güzel rol yapıyor tamam ama bu haliyle sözlükte bile boy boy helin avşarla fotoları varken ahlak sahibi rolü yapınca olmuyor be abim. Oscar alacaksın yakında,ısrarla hala rol yapıyorsun.Yemiyoruz bak tamam mı? Bitir artık. Sana da yazık bize de ya.
beni her gördüğümde dinden imandan çıkarıp zavallı anasına sülalesine sövdüğüm adamdır. an itibariyle sunduğu programdaki kendisinden yaşça büyük olan adamlardan feci şekilde ayar yemiştir. haketmiştir.

adam bildiğin terbiyesiz ya! soru soruyor, karşısındaki cevap vermeye başladığı anda alakasız 3 tane daha soru sorup karşısındakini sinir küpü ediyor ondan sonra da "ben haklıyım hehehe" tavırları yapıyor.

bir gün biri çıkıp da önünde duran su bardağını alıp bunun şah damarına fırlatsa da, kurtulsak şu heriften.

ettiğim küfürleri yol yapsam meciyeköy-avcılar arası trafiği rahatlatırım.
(bkz: ayar)
gereksiz insan artık onun o gıcık sesini duymaktan bıktım.
r.o.k. kısaltması ile andığımız tanımlanamayan uçman nesne. ne zaman görsem zırvalıyor.
şu anda yayınlanan programında ilahiyatçılara ayar üstüne ayar vermiş başarılı gazeteci. ikisi de süt dökmüş kediye döndü. bravo rasim..
iğrenç,tiksinç adam
medya maymunudur.
etiler'i, nişantaşı'nı vesaire halktan saymayan ucube. yaşar nuri öztürk'ün söylediği her şeye "etilerde öyledir tabi" der ama iki cümle sonra halkını çok sevdiğinden filan dem vurur. altını dolduramadığı sözleri ve salak salak konuşmaları yüzünden programda herkesten ayar yemiştir ama yine de hala en çok onun sesi çıkmaktadır. (bkz: boş teneke çok ses çıkarır) yanımda olsa döverdim ben bu adamı yeminle.
eskiden bir ördekli mördekli çizgi film vardı, dizide ördek kendi kendine "zırvalama salak" deyince robota dönüşüyordu; ben de umuyorum ki bir gün bu adam tam saçmalarken kendi kendine şaşırıp zırvalama salak dedikten sonra geri dönüşü olmaksızın bir robota dönüşsün ve kendisinden kurtulalım inşallah.
nihat doğan'ın gazeteci versiyonudur.