bugün

(bkz: başlık açan adamın beyninin olmaması) ile ilişkili olabilecek durumdur.
(bkz: beyin bedava) tekrar anlaşılıyor bu...
çok DOĞRU TESPiT. HATTA rakı şişesini sokup bozmuştur belki bakireliğini.
Vay maşallah dediğim genellemedir.
Arkadaş daha neler okuyacağız. Fındık beyinleriniz daha neler ürettiğini sanacak.
rakı içmediğim halde yeşillendireceğim. içki içmiyorum. sevmiyorum ama içene de karışmıyorum. ama bunun namusla direkt ilişkilendirilmesi saçma geliyor bana. bir şiir vardı diyor ki şair bir kıtasında :

rakı şarap içiyorsam sanane
yoksa sana bir zararım içerim
ikimiz de gelsek kıldan köprüye
ben dürüstsem sarhoşken de geçerim..
rakı şişesinin farklı kullanıldığına işaret tespittir.
Hoppala Hasan dayı!..
Münasebetsiz yerim seğirdi.
pek şaşırtmamış durumdur. evet.
Rakıyı adam gibi içmeyenlerin önermesidir.
" başka bir yeriyle mi içiyor ? " dedirtir.
her rakı içen kadının kendi gibi olmaması durum. kadın ya da erkeksi. erkeğin orospusu yani.
rakiyi icip siseye oturma kulturusu varsa o taraflarda, makul olabilir bu tespit ama benim yasadigim anadolu cografyasinda boyle bir durum mevcut degil.
bu neyin kafası genç oğlan sen hayırdır .
varsa gelsin aq 100 luk ismarlarim gerekirse.
tespitin hangi kriterler baz alınarak yapıldığı merak edilen mevzudur. misal bu tespiti yapan şişe içerisinde bir şeyler içtikten sonra boşta kalan şişeyi bir şekilde değerlendiriyor olabilir mi ? herkesi de kendisi gibi zannediyordur bundan dolayı belki.

ne iğrenç dünyalarınız var lan. yemin ederim sıcaklar bir yandan siz bir yandan göçüp gitmeden cehennemi yaşatıyorsunuz insana.
rakıyı içebilen insanların yüzde 90ı 25 yaş üstü insanlar olduğu için pek bakir/bakire bulamazsınız. daha normal bişi olamaz.
ağzınla değil götünle içersen birada bile bekaretini kaybedersin . neyse (bkz: saçma sapan önermeler)