bugün

bizzat kendi gözlemlediğim ve bir e bir tespitini yaptığım gerçekdir. nerden mi biliyorum? ben bile ilk rakımı içtiğimde bakirliğimi kaybedeli epey olmuştu. o zamana kadar hamal gibi hep bira içip duruyordum. ne zaman ki bakirliimi kaybettim hayata bakış açım değişti. daha bir oturaklı olup çıktım. haliyle bira muhabbeti kesmemeye başladı. böylece rakı masasının o ehli keyf raconuna doğru dikey geçiş yaptım.

şimdi rakı içen bir bayan düşünelim, bu bayan haliyle artık erkeklerle içli dışlı olmuştur, ayrısı gayrısı kalmamıştır. rakı masasında erkeklerle bir arada hiç çekinmeden oturup onları idare edebiliyorsa o artık anasının gözüdür. hoşlandığınız bir kız varsa ona rakı içmeyi teklif edin. eğer sevinçten hemen teklifinize atlıyorsa yol yakınken arkadaş kalalım geyiğine sığının.

rakı değil de bira hele de kız birasına okey diyorsa hemen endişe etmeyin, bir şans vermeye değer.
(bkz: saçma sapan önermeler)
doğrudur. zira raki en başarılı zar bozandır. *
Rakı içen kadınla bekaret bağlantısı kurabilmiş varlık önermesidir. Birileri çıkıp "Bunu diyen de adam değildir. Al burdan devam et." diyebilir dikkatli olmak lazımdır...
saçma önermedir. yazar ilk rakısını içtiğinde bakirliğini kaybettiyse kadın değildir. kadın olsa bakireliğini kaybederdi. böylelikle birebir tespit yapamaz. yok eğer bakirlikten kast ettiği kendi götünü kaybettiyse ona da rakı değil, rakı kamyonu içse çare bulamaz.
rakıyı neresiyle içtiğine bağlı bir durumdur.
istisnalar kaideyi bozmaz diye devam edilebilecek başlıktır. aksini iddia eden olur.
pekala bakire olabilir. şöyle ki; kadınlık bakirelikle ilgili bir müessese değil, cinsel farklılığı ortaya koyan bir kelimedir. öncelikle bunu hazmetmek gerekir. yani sen kız çocuğunu bir problemi olduğunda kız ve bakirelik doktoruna mı yoksa kadın doğum doktoruna mı götürüyorsun önce bunu çözeceksin içinde sonra bakireliği sorgularsın.
kadın ise zaten bakire değildir rakı içmesi gereksizdir.
kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan diyerek cevap verilecek, yanlış bir önerme bütünüdür.
degisik onerme. ne kadinin bakire olmasindan nede raki icmesinden baskalarina ne.

madem ozgurluk diye insanlar duburunu yirtiyo zarinada karisma rakisinada.
Bunu söyleyen kişi ya da kişilerin, rakı bittikten sonra şişesi ile neler yaptıklarını merak etmeme neden olan bir önermedir.
rakı, votka, bira gibi şişeli içecekleri neresiyle içmesi gerektiğini tam olarak doğru anlayamamış kişilerin ortaya attığı iddiadır. sen rakıyı biyerlerini delecek şekilde içersen herkesi de öyle sanarsın.
kendini halka arz etmiş bir arkadasın saptamasıdır. kişi kendi gibi zannader herkesi.
rakı şişesine oturmuş bir birey'in ayıldığında ortaya attığı önermedir.
Saçma sapan gereksiz önerme her içki masasının sonu yatakta bitecek değil ya.
rakı içenler tecavüze mi uğruyor? sorusu akıllara geliyor, anlamadım fakat saçma önerme olduğu kesin.
Bayanlarla gercekten problemleri olabilecek tarzda yazarların bulunabileceği õnermedir. Zaten bir taraflarından böyle fikirler gelebılecek yazarların son girdigı entry lere bakmakta fayda vardır. Bilgilerinize arz ederim.
bunu diyende beynim var diye ortalarda dolaşıyodur.
bakire de olmayıversin canım, onun muhabbeti yeter dedirten kadındır. başımızın tacı, gönlümüzün sultanı, evimizin de kadını olabilir.
doğru bir önermedir. çünkü türk kadınları rakıya çok dayanıklı olmadıkları için sarhoş olurum korkusu ile içmezler rakıyı tabi korkacak bir şeyi olmayan için sorun olmaz.
s*çma demiyorum hobi olarak yine s*ç denilip uyarılması gereken yazar b*ku... *
amı götü dağıtmıyorsa bakiredir. sünger gibi içenler var.
saçma bir önermeden başka bir şey değildir. yine bir insanları yaşayış tarzlarıyla yargılayan insan tipi. *
ilkokul terk insanların cumlelerı.
güncel Önemli Başlıklar