bugün

Erkek de bir o kadar iticidir, sanki bir fark varmış gibi.
Raki icen kadini itici bulan erkekle zaten isi olmayacak kadindir o yuzden sorun yoktur. Iticiyim..
Rakı sadece acıyla mı doluyo kadehe diye düşündürmüştür. Arkadaşlar ağzıyla içebilen hiçkimsede rakı itici durmaz. Ya da her ne içiyorsa... Genellemelerden bıkmadınız.
Erkeksi gorunuyorlar.
Aşk acısı çekip de rakı içeni görmedim. Ancak kadınlar da rakı içebilirler. Yani itici olması doğru değildir, yanlıştır.
Bu fikirlerinizle psikolejimi bozuyonuz galkın gidin rakı soframdan. Kendi kendime sohbet ederim daha iyi.
Rakı içen insan itici olamaz . Kıçınızdan böyle şeyler uydurmayın .
Yazarın demek istediğini anladım ama kendisini ifade edememiş benim gibi. Bende ifade edemedim şu an neyse. Rakı candır ne diyelim.
Rakı içmesini sizden öğrenecek değilim. Tadını beğendiğim için içiyorum. Sizin gibi ergen havaları için değil. (buraya küfür gelecek).
Çok iyi bir halt ediyormus gibi gururla kadeh tokusturmalari yokmu birde, içki içip kendinin farkında olmayan kendini o hale sokan kadından daha basiti yok gözümde.
rakı içen erkekten hiç bir farkı olmayan iticiliktir. ayrıca rakı içmek itici değildir bence.
Bak şimdi, rakıyı bardağın yarısından fazla koyuyorsun sonra suyla tadını veriyorsun ardında bir acılı şalgamla mezelerle birlikte bu iş tamamdır.
Hee bir de nerede benim müziğim, kemanım, klarnetim.
Ulan yaa içim gitti..

Tşk.
içki kadına da, erkeğe de haramdır.
erkeksi lezbiyen olduklarındandır
Ay asil icmeyenler itici. Hele ki erkekse. Yaa simdi raki olsaydi soyle boyle icseydik dersin "ya bi rakiyi sevemedim" cevabi gelir. Siktir git o zaman rakida sana bayilmiyo amk cocugu.
Rakı içmek her kadına yakışmaz doğrudur. Çünkü onlar rakıyı değil rakı onları içer. içmeyi bilmezmiş gibi bir de rakı adabından bahsederler. Sahnede türkücü, bir elinde telefon rakı bardağının arkasından sahneyi çeker. Onların kafası budur işte. Bu da gerçekten itici yapar.

(bkz: sözüm meclisten dışarı)
rakıyı fazla kaçırıp sarhoşlukla altına işeyen kadınlar var, itici olan bunlar.
görsel
Tam tersine "sen ne dişi bir hatunsun" dememe neden oluyor. Ulan bu nasıl bir güzellik
Rakı içmenin adabı konusunda yüzlerce madde sayılmıştır. Herkesin bu konuda söyleyecek bir sözü var,o cepte.
erkeklerin çoğu rakıyı baya böyle'' kitabını yazarım, efkar benden sorulur, ooo rakı dedin mi susucaksın hacı'' kafasında içtikleri için, rakı muhabbetini sadece kendilerine has birşey olarak bellerler.
bazı kadınlarımız da eldeki örneklerden rakı içerken aslında erkekleri taklit ediyorlar. O gıcık olduğunuz kadeh tokuşturma, efkar basma, hatta erkeklerde daha fazla görülen ağzıyla içmeyip sağa sola sataşma, başkasının kucağında eve gmtürülme hadisesi de bu yüzden yaşanıyor ve itici geliyor. Yani sizde de böyle örnekler yeterince fazla.

ama rakı içmek sadece erkeklere özgü bir şey değil. Biz de efkarlanınca, arkadaşlarla sohbet ederken iyi gittiği için, mutlu olak kahkaha atak oo dibini görek kafasına girdiğimiz için içiyoruz rakıyı.
neyse afiyet olsun ağzıyla içen kadın ve
erkeklere.
( oooh yarasın baboli diyip çirkinleşirmişim)
bir genellemedir. itici olan kadının rakı içmesi değil, rakı içen kadınların akla ziyan ruh halleridir. yok rakı içen kadını sevin edebiyatı, bir incir reçelicilik. tespitin sahibinin dediği gibi kadının aşk acısı daha yakışıklısını veya daha kariyer sahibi olanını bulunca biter. sonra vay efendim siyah beyaz filtreli rakı masası fotoğrafları. tabi atarlı sözler eşliğinde.

sadece rakı içmeyi seven kadınlar üzerine alınmasın lütfen.
MUHtemelen itici olduğu için rakı içmek durumunda kalıyordur zaten. bir de siz vurun.
gelsin halısaha da maça gidelim.
Genel olarak icki kullanan insanlar iticidir. Kadını erkeği yok bunun. Bir sene once buna bende dahildim.
https://youtu.be/uRB_Z7VaY1g

iTiCi SENSiN.
bazısı vardırki hiçbir şey onun güzelliğini ve tatlılığını bozmaz hani bir atasözü vardır (bkz: güzele ne yakışmaz).
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar