bugün

Bi Otuz dk uyku..

görsel
sözlükte yazmak.
sevdiceğe kocaman sımsıkı sarılıp dakikalarca öyle kalmak.
Borcunu ödemek.
(bkz: kantaron çayı)
Beni hiçbir şey rahatlatmıyor.
kafamı duvara vurmak.
Andan ana değişir gibi. Bir keresinde beni rahatlatmış olan şey başka bir zaman iyice rahatsız edebilir beni..
kafayı başka şeyle meşgul etmektir.
- seri katil davalarını araştırmak,
- çözülmemiş seri katil davalarını araştırıp fikir yürütmek,
- football manager oynamak,
- kahve içerken müzik dinleyip kitap okumak,
- güzel kadınları görmezden gelip yoklarmış gibi davranarak kontrol sağlamak.
Neyden rahatsız olduğuma bağlı.

Çok üzgünken saatlerce araba kullanmak rahatlatır
Sinirliyken spor yapmak
Yorgunsam yoga
Bazen saç diplerimin kaşınması.
Ormana kaçmak.
Haftasonunu değerlendireyim, kamplı festivale geleyim dedim, iki gündür fırtınalı lodos var. Haberlerde “şişme yatakla yunanasitan’a kaçmaya çalışan kişi yakalandı.” Diye bir haber görürseniz inanmayın arkadaşlar, bilinçli yaptığım bir şey değil.
Bir gün buna dayanamayıp 31 e kaptırdım kendimi galiba.
hemde bayağı hunharca elini yuvarlak yapıp sıkıyorsun şey gibi oluyor amortisör süspansiyon gibi oluyor sağ elin sonra zevkten patlıyorsun.
oyşşşşş.

üzgünüm ya ben çekmek istemedim zevkli geldi.
sandalyeden düşecektim.
görsel
Rahatsız olduğun durumları yok etmek. En iyi çözüm.
Genelde sorunlarımı Timur misali şekerleme yaparak yada gündelik kullandığım mutluluk hapımdan (bkz: antidepresan)1 yerine 2 adet tüketerek gideriyorum.
abd' de doğup büyüyen biri olsaydım ve ehliyetim olsaydı cold caseleri araştırmak için şehir şehir dolaşır ve insanlarla konuşurdum, hapisteki suçluları ziyaret edip anlamaya çalışırdım. bu da kafamı bayağı dolu yapardı. en azından olumsuz düşünceler yokolurdu.
Amuda kalkıp istiklal marşını tersten okumak.
Derin bir nefes alıyorum ve anımı düşünüyorum. Geçmişi ve geleceği kafamdan bir müddet siliyorum.
Seks. Yazan yok galiba
boş boş uzanıp, uzun uzun tavanı izlemek aşırı rahatlatan olay.