bugün

sözlük funaturca'da olan ama biz de hala olmayan buton.
syda ile yayinda olan radyonun butonu. *
(bkz: on air)
zall beyefendinin gozden iyice cikardigi radyomuzun dort ay oncesine kadar ortamda duran butonu.

oncelikle o butonla ilgili, ilk baslarda bize destek veren ama simdi zall'in yaninda yer alan kisiyi bir kez daha kiniyorum.

ardindan da zall'a o butonu geri koymasini bir kez daha rica ediyorum. ve hatta lutfedip bir-iki yayina da gelmesini istiyorum. iste o zaman anlayacaktir neden boyle israrci oldugumuzu.
kopush ile on air olan, en güzel slow parçaların çalındığı radyonun artık olmayan butonu. buradan ulaşabilirsiniz http://www.uludagsozluk.com/radyo
Çok istediğimiz, elde ettiğimiz, kaybettiğimiz buton. aklıma gelmişken buton ne lan. istiyoruz efendim geri, hem bu kez sözlükpad butonun altında, yok üstüne istiyorum şahsen.

kinayeli bakınız örneği; (bkz: elde ettiklerimizin elimizden alınması)
geri dönmüş butondur. ortam dan ulaşılabilmektedir.
"the steam is not currently available" yazısını görünce şok olmama sebebiyet vermiş butondur. ortam butonundan ulaşılabilir. arada yoklayın, açılırsa haber verin.
geri dönmesiyle hepimizi sevindiren butondur. baskılar sonuç vermiş.
uzun zamandır beklenen buton olmuş.. her akşam gece yarısı sizlerleyim. (bkz: fatih in dünyası)
ah nerede, vah nerede, aman bende çıkmıyor derken; soldaymış efendim.
canım radyonun canımızın içi düğmesidir. ailecek seviyoruz, hoş gelmiştir sözlük alemine.
isteyenlerin kaldıramadığı buton. aplikeyşınslara koysaydınız da kaldırsaydık.