bugün

29 yaşındaki bosnalı orta saha. milan da oynuyor.
An itibariyle Fenerbahçemizin anlaştığı milan’ın eski, bizim yeni 6-8 numaramız. Hoş geldin.

Bu arada çoğu kişi gibi ben de daha sert, çapa bir 6 numara alınmasını doğru buluyordum ama sene başından beri yapılan transferler ve alınan verim ortadayken, krunic ile ilgili de vardır bir bildikleri diyorum. Sonuçta bu adam yıllardır milan orta sahası ve geçen sene şl finalinin eşiğinden dönen takımın as oyuncusuydu. ismail yüksek kadar sert değil evet ama pozisyon bilgisi ve zekasıyla yaptığı pas araları daha iyi. Ve sakin. Gereksiz sert fauller yapıp kart görmez. Oyun aklı yüksek ve hızlı düşünüp topu istenilen tehlikeli yerlere seri ve hızlı gönderen bir adam.
fenerbahçenin gereksiz üzerine düştüğü oyuncudur. ne özelliği var yani bu kadar krunic'te krunic. son sözleşmesini yapacak adama 4-5 milyon bonservis, 3-4 yıllık sözleşme verilen paraya acıdığım oyuncu. orta sahamız geçirgen daha savunma yönü ağır basan,atletik oyuncu alması gerekirken milanın gözden çıkardığı oyuncu için bu kadar ısrarcı olmamıza üzülüyorum.

overrated yani gereksiz abartılan bir oyuncu olduğunu düşünmekteyim. önder özen'in dediği gibi;

- milan krunic'in en iyi döneminde 2 li orta saha oynuyordu. o milanda ana oyuncu tonali idi. tonali zaten transferini yaptı ada'ya gitti.

burdan ne sonuç çıkarıyoruz? tonali'nin yanında sırıtmıyordu çünkü tonali ağır yükü çekiyordu. tonali değerli olduğu için yüksek bonservise gitti ama krunic'i isteyen olmadı.
görsel
An itibariyle açıklanmıştır. Tekrardan hoş geldin.

https://twitter.com/fener.../1745775177030312167?s=46
gelişi ile ismail yüksek in performansını da 2 katına çıkartacak oyuncudur. hayırlı olsun. defansa bonucci 6 numaraya kruniç. ara transferde alınabilecek en iyi oyuncuları aldı takım. becao iyileşiyor djiku da erken dönerse bu sene avrupada final oynar hatta kupayı alır ligi de kazanırsak verilen paralar zaten misli misli geri alınacak. önümüzdeki sezonda şampiyonlar ligine gidiyoruz daha ne olsun.
Fenerbahçe'de oynayan santrafor edin dzeko'nun iknasıyla etmesi sonucu fenerbahçe'ye gelen futbolcu.
köyferans liginde top koşturacaktır.
görsel
görsel
görsel
Gelip gelmeyeceği merak konusuydu, şimdi de performansı merak konusu..
Baba gelmiş, hoş gelmiş. iyi transfer bence. Güzel adamlar aldık. ihtiyaç olan yerlere .
hoş gelmiş sefa gelmiş.
Umarim balon cikmaz. Hos gelmis.
an itibariyle önder özen tarafından yenilen ilk golün sorumlusu olarak anlatılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=QbjpyeDsLEg
bunu için geçen birisi bosnalı maldonado yorumu yapmış çok güldüm.
yavaştan ısınmaya başladı fenerbahçemize. hadi hayırlısı. ee yani milan boş adam almaz.
Bildiğiniz çöp! Aldığı para haram zıkkım olsun!
O*spu çocuğunun futbolla uzaktan ya da yakından alakası yok.
Bu adam futbol oynamaya devam ederse sadece Fenerbahçe'nin değil gittiği tüm takımların başını yakar. Dilerim sakatlanır ve ömür boyu futboldan uzak kalır!
birazdan turu getiren golü atar.