bugün

adam beginnerda oynuyor.
(bkz: gral)
plüton'dan süperman'ın hemşerisidir.
süper kupa finalinde eğer sakat olsaydı; maç 1-1 bitecekti *. takımı sırtlamıştır; helal olsun. bonservisini an itibariyle 3'e katlamış bulunmaktadır.
insan değildir kendisi.
sahaların brazzers temsilcisi gibidir.
bu gidişle messiyi yerinden edecek futbolcudur. insandır. canlıdır. herneyse artık.
forvet kelimesinin eş anlamlısı. golün ikinci adı. madridliler ona undo el mastica diyor.
messi'ye uzaylı diyen zihniyet falcao'ya ne diyecek, şahsen büyük merak içindeyim.
komple forvetin eş anlamlısıdır artık gözümde. ceza sahasında yakaladığı zaman bir uçan bir kaçan kurtuluyormuş öyle diyolla.
ceza sahası içinde affı olmayan golcü. şu anda dünyanın en iyi 5 forvetinden biridir.
Bir forvette olması gereken tüm özelliklere sahip yaratık.
en büyük şanssızlığı ronaldo ve messi ile aynı ligde oynaması olan süper yıldız. ha bu golleri ingiltere'de atabilir mi, emin yazamayız. ama 30 brüt, net 25 golü olur.

düzeltme : ne şanssızlığı lan, adam görevini çatır çatır yapıyor. diğerlerinin ne yaptığını pek umursamamak lazım.
son 10 yılın en büyük golcüsüdür. kafa, ayak, plase, pis burun her türlü yeteneği olan kusursuz bir pivottur.
--- alıntı ---

kız olsam falcao'ya pas vermezdim adam hiçbir fırsatı kaçırmıyor amk! :(

--- alıntı ---

(bkz: ünal aysal ın sahte twitter hesabı)
son yılların en iyi golcüsü.
artık seneye r.madrid'e gitmesi gereken futbolcudur. hala neden büyük bir takımdan transfer teklifi gelmedi çok şaşırıyorum. hazard, higuain, benzema, villa gibi adamlardan kat kat yetenekli bir futbolcu. bu kadar saçma forveti arasında madrid'de çok rahat oynayabilecek bir adam. hatta her takımda oynayabilecek bir adam. onu gördükçe batistuta geliyor sürekli aklıma. neden bilmiyorum golden sonraki bağırışında ağız yapısı bile aynı gibi geliyor.
Bu gidişle uefa kupası tarihinin gelmiş geçmiş en golcü oyuncusu olacak. Adam göremedi şampiyonlar ligi ni bir türlü.
falcao yeri geldiğinde konuşulan bir oyuncu. yeteneği hakkında yorum bile yapılmaz. fakat cr7 ve messi haberleri ya da diğer takımların futbolcularının haberleri daha sükseli gelmektedir. gerek magazinsel gerekse yapılan şovlardan dolayı bir hatta iki gömlek geride kalmıştır. futbol sadece futbol olarak kalamayacağından dolayı falcao'nun da bir kaç habere karışması ve buradan da reklamını yapması gerektiğine inanıyorum. ters düşünce gibi gelebilir. ama bir bakın messi efendi tavrı ile ön plana çıkıyor cr7 ise çalkantılı ve aktif yaşamıyla. bundan önceki dönemlerde de böyleydi. beckham, figo, zidane örnekleri gibi. aynı dönem ingiliz futbolunda simge haline gelmiş oyuncuların isimlerini unutur olduk. reklamın iyisi kötüsü olmaz bence yapılmalı.
Muadili olmayan santrafor. Müthiş.
chelsea' yi kova etmiş santrafordur.
ronaldo, messi dünyanın en iyi futbolcuları olabilir. ama falcao dünyanın en iyi santraforudur.
adam verilen paranın hakkını fazlasıyla veriyor. aüper kupa maçında chelsea'yi madara etmiş şahane golcüdür. tek başına takımdır. arda'nın madrid'e gittiği zamanlar arda'yı izleyeceğiz ayağına bu adama hasta kalmıştım. sikerler ardayı herife bak diye diye izlemeye doyamıyordum. a.Madrid'in barçayı real madrid'i geride bırakarak 40 milyonu basıp aldığı ve fazlasıyla parasını çıkarttığı futbolcudur. Galatasaray'da falcao gibi bir golcü olsa bu kadar ucuz goller kaçmaz. adam yokları var ediyor zaten.

--spoiler--
kızlar falcao'ya pas vermeyin. Adam her fırsatı değerlendiriyor. Direk gol yapar. aman diyeyim!
--spoiler--
rio ferdinand'ın attığı twite göre ölümcül bitiricidir.
bu adam golcüyse diğerleri ne?