bugün

''r'' harfini söyleyemeyen, kusuru olan biriyle dalga geçen, asıl kusurlu olan insandır. en yaygın örneğini fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'da görülmektedir. aziz yıldırım'ı sevmem ancak, bu bana kendisinin kusuru ile dalga geçme hakkıda vermez. bu ne sportmenliğe, ne insanlığa ne de bir takımın taraftırına yakışmayan hareketlerdendir.
R harfini dikkat etmedigimde ya da hızlı konusurken soyleyemeyen biri olarak pek rastlamadigim insanlar. Genelde cok tatlı diye yorum yapılır. Isin aci tarafiyla Münazaraya hazirlanirken tarim yerine tagım dendiginde gruptan atilarak tanisilir.
büyük olasılıkla galatsaraylı piçin tekidir.
Lanet olasıca insanlar. Ne var yani diyemiyorsak?
Diyemiyorsak değil diyemiyoysak. Dikkat edin.
(bkz: lanet olasıca insanlay ne vay yani diyemiyoysak)*
Çok tatlı olduklarından dolayı onları çekemeyen tip.
beynini kullanmamak üzere turşu yapıp kenara koymuş insandır. empatiden yoksundur lakin ironik bir şekilde de başına kötü bir şey geldiğinde empati bekler.

açın kendi götünüze gülün, lütfen.
R harfini söyleyemeyen arkadaşlara naçizane tavsiyem: beyninizi geçici süreliğine kullanmayın ki, karşınızdaki dallamayla şartlar eşit olsun.

Tanım: Hayatta tek becerisi r harfini telaffuz etmek olan kapasitesiz tiptir.

Not: r'leri söyleyebiliyorum.

Ayrıca bir trabzonspor taraftarı olarak aziz yıldırım'ı her konuda hunharca eleştirirken "fenev", "aziz yıldıvım" falan diye dalga geçmeyi etik bulmuyorum.
güncel Önemli Başlıklar