bugün

(img:#911801)
" genemi gelmiş amk " dedirten bir nick.
Bir yazardır.
Küllerinden geri doğmuştur anlaşılan. Hoşgelmiştir.
Bırakın koştursun dursun.
Bir yazardır.
Çaylak olmasına rağmen şu an Nickaltı açılmıştır. Popülerdir.
Güzel insandır vurmayın lan.
Açık oyluyor atayiz bey.

Bir türlü lige tutunamayan anadolu takımı gibi biraz kalıyo sonra baam..

Yeni bir yazar. Çok çok yeni bir yazar.
baslıgın acılma sebebi, intihar etmek istemek ama basaramayınca carpılmayı tercih etmektir.
çaylakken bu kadar nickaltıyı 1 günde nasıl girildiğini merak ettiğim yazar.
sempatimi kazanmıştır. *
birileri sözlükte seviştiğini kanıtlamak için kameralar karşısında rezillik yaparken sadece çaylak cezası alıyor, bunun gibi asil ve kaliteli capsler paylaşan güzel bir adam sürekli silik yiyor.

kendisine kapıdan kovuyoruz bacadan giriyor diyenler de nankördür. bu adam şeref ve haysiyetin öncüsüdür.

yazar. moderatörlerin gücünün yetebildiği yazarlardan.
kuranı quran yazarak yeniden gelen 11. nesil yazar gibi geldi bana. tez zamanda silinebilir. üzücüdür.
Kimseye zararı olmayan, kendi halinde paylaştıklarıyla eğlenen eğlendiren veya eğlendirmeyen bir yazar niye bu kadar tepki toplar. Adamla sohbet etmeyi denediniz mi? Adam gibi adam işte. Ha sözlük CERN'in istanbul şubesiydi zaten bi tek bu yazar sırıtıyor capsleriyle.

Bırakın ya, aklı başında, iki cümleyi yan yana getirebilen, espri yapabilen zeki kaç adam var şurda.
1+ oy vermiştir. Önceki hesaplarını Yazmak isterdim ama ifşadan çaylak olabilirim ya da entry im silinebilir. Boş gezen gibi biri okulda okuyorsa hiç çalışmıyo derslerine her daim online.
gerçek ateisttir.
Türkçe öğrende gel dedirten ergen başlığıdır. 'K' harfi ne zamandan beri 'q' oldu acep.
(bkz: bi bitmedi amk)
görsel
adamın nicki quran okurken yakalanan ateist , profil fotosu ebabil kuşu , ulan adamın her işinde bir din sembolü var amk nasıl iş çözemedim
Eski hızını hala koruyan yazar. Adamın dibidir tekrardan yeni nickiyle hoşgelmiş vesselam.
(bkz: on birinci nesil çaylak)*
görsel
çok donanımlı bir yazarmış gibi 15 yaşında aldığı nickle tekrar tekrar istenmediği bir yere gelme sebebini anlamadığım yazar. mümkünse hem kendini hem de nickini yenilemelidir.
görsel
çaylak olmaya çalışan ateist.
iyi insan iyi.
Modlarla ağır şekilde inatlaşan yazar. Adeta ''gitmicem işte'' diyor. Ben moderasyonun yerinde olsam artık pes ederdim. *
On birinci nesil silik. Yine.