bugün

Avustralya'nın batı bölgesinde yaşayan, en sevimli hayvanlar listesinde her zaman en üstlerde bulunmayı garantilemiş olağanüstü sevimli bir kanguru türü. çok uysal ve insanlara son derece yakındır, fazla bir yabanilik göstermez.
çok sevimli hayvan lan, ne güzel poz falan veriyor, sırıtıyor amk.

http://onedio.com/haber/v...tlu-hayvani-quokka-313519
10. nesil yazar. geç kalınmış bir hoş geldin.
sayemde deistlikten kur'an müslümanlığına geçme ihtimali olan yazardır. kendisiyle güzelce sohbet ettik. islam'a yönelik eleştirilerine hak veriyorum. Ancak bu eleştirilerin cevabını verdim. Ve kararı kendisine bırakıyor, güzel sohbetinden dolayı kendisini tebrik ediyorum.
isminden anlaşılacağı üzere çok tatlı bir yazar kardeşim . sevmeyen ölsün.
(#27580255) olayı mükemmel özetlemiş yazar.
Sözlükte her gün girilen binlerce saçma entrye karışılmadığı halde yazdığı şeyler umarsızca silinen yazar. Ever benim bu yazar. Her gün güncel olaylar hakkında entryler girmeye çalışıyorum, bazı şeyler hakkında kendi yorumlarımı dile getiriyorum. Her ne hikmetse olan benim entrylerime oluyor. Saçma sapan sebeplerle kaldırılıyor.

Moderasyon eseriyle gurur duysun. Biz de bırakıp saçma sapan entryler girip klavye mastrbasyonu mu yapalım illa.
bu bildiğin sırıtıyor la hayvanıdır.
ayrıca kendisi beni takip eden güzel bir yazardır. dinsiz kardeşimizdir. severim kendisini hehe.
Ölse bile gülümseyen * tatlı bir şey bir oturumda profil fotoğrafı yapmıştım arkadaşımın isteği üzerine.
beni artı manyağı yapmış konuşma uslübü düzgün hoş sohbet saygı değer yazar.
tamam yeter vurma ehehe.
Uludağ sözlük moderasyonunun bıktırdığI kaliteli yazarlardan sadece bir tanesiDir. zatem bi skime yaramıyordu artık bura, daha da boku çıktı.

naçizane tavsiyem gitmemesi ve donuZ BUTONUNU KULLANMASIDIR.
varlığından yeni haberdar olduğum , fotoğraflarına baktıkça garipce tebessum ettigim tatlımı tatlı bir hayvan.
O burda..
çok tatlı ve sevimli bir hayvan. mıncırınası...
Yazık lan, sevgiden ölüyo bu hayvancağız. Gerçekten. Sev beni sev beni derken gelişine bi vuruyorlar buna,ölüyo. (muş) hatta yasal uyarılar varmış, bu salak kendini koruyamıyo bari siz yaklaşmayın diye.
Canım yaaaa...

görsel
kangurularla aynı aileden gelirler ve küçük Avustralya adalarında yaşarlar. Ömürleri sadece 10 yıldır ve otçuldurlar.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Tipine sıçayım lan çok sevimli. Teallam!

Şu hayvan kadar mutlu olamadık amk!
daha önce sincap beslemiş biri olarak evde beslemek istediğim, dünyanın en tatlı dostudur.

yaw düşünsene sabah uyanıyorsun şöyle bir tip sana bakıyor:
görsel

eve geliyorsun şöyle bir tip sana sarılıyor:
görsel

gece mutfakta onu görüyorsun, ve onun "şimdi sıçtım" bakışı:
görsel
Avustralya ve Yeni zelanda'da yaşayan çok tatlı, çok sevimli, en sevdiğim hayvanlardan. kangurunun little versiyonu.