bugün

Altıparmak'ın arka sokaklarında bulunan Smiths dinlenebilen bir yerdir.
Türkçesi canına yandığım olan ispanyolca kelimedir.
(bkz: Mister No)
altıparmak'ta liseli tayfasından arınmış sevilesi kanımca kaliteli bir yerdir.
müzikleri pek bi hoştur..
sakin sakin takilabileceginiz ve biraz da olsa arinmis bir mekan*
artık kapandı.
8. nesil yazar. hoşgeldin. *
(#12306498) hala böyle insanlarn olması çok güzel.
sevdiğim, iyi bir yazardır.
(#12306498) paranın getirdikleriyle götürdükleri arasında sıkışıp kalmış yazar ve belli ki duygusal ve iyi biri. anlatım gücü de sanırım okuduğu-ya da mezun olduğu, bilmiyorum.- bölümle paralel kuvvetli. kendisinin güzel güzel ve devamlı yazmasını dilerim.
munis, tatlı, hoşsohbet yazardır kendisi.

benim tatlı olduğumdan bahsetmiş ama kendisi benden tatlıdır.

ayrıcana yazdığı her şeyde kendimden bir parça buluyorum bu da beni keyiflendiriyor.

şimdilik söyleyeceklerim bu kadar sendeyiz birand.

edit:eksi oy basana da kafam girsin.
ahtapotunu çok seven bir yazar. hiç ayrılmazlar inşallah *
Son bir haftalık incelemelerime göre oldukça tutarlı, uludağ sözlük ortalaması baz alındığında ortalama üstü ve hatta iyi bir yazar. Kişisel tecrübelerim fazlasıya sabırlı biri olduğunu da kanıtlıyor. Yazmaya devam etmesine...
parantez içinde (panpa) olma girişiminde bulunacağım yazardır.
dikkat çekici nicki ile var olan yazardır. *
tanıştıktan hemen sonra 'bir bakayım neler yazıyor acaba?' diye son girdiği entry'e bakıp (bkz: #16165144) entry'si ile dakika 1 gol 1 yapmış yazar.
tanıştığıma memnun oldum *
nicki çok hoşuma gitmiştir. beni çocukluğuma, bir solukta okuduğum çizgi romanlara götürmüştür. bir zamanlar hastasıydım mister no nun, kaptan swing in falan.

genç arkadaşlar için açıklama: mister no, zagor, kaptan swing falan gibi şeyler, 90 lı yılların sonu, 2000 lerin başında etkisini kaybetmiş çizgi romanlardır. örneğin, mister no güney amerika da geçtiği için romanda ispanyolca "lanet olsun" anlamına gelen sözün orjinal hali "puxa vida" çok kullanılır.
(#16733887) gibi bir kaynak eserin sahibi. yüreği geniş, sevgi dolu insan. Et, kemik ve salt iyilikten meydana gelmiştir. saovm olarak yanında olsam da esas "m" kendisidir tabi ki.
Turk kizlarinin nasil iyi oldugu konusunda yardirmis muhtemelen iyi bir turk kizidir.
Mister No çizgi romanlarında her sayıda en az beş kez geçerdi.
çok sağlam entry'leri var ailece takip ediyoruz, maşallah maşallah hep yazsın efendim, sekizinci nesil yazar.
http://www.youtube.com/watch?v=Q1UhHQ6N9PI parçayı armağan ettiğim kalemi, karakteri sağlam dost yazar.
mutluluğu hakeden yazar.
altın gibi bir kalbi var.
istediği her neyse, misli ile sahip olur inşallah.
mister no türkçeye çevrilirken orijinal haliyle bıarkılmış argo söz.
sözlüğü defter olarak kullanan yazar.*
Az önce beni kırmadan tarihi ayar vermiş şahsiyettir. eleştirirken kullandığı üslup da hoştur öğretici tavrı takdire şayandır. Teşekkürler puxa vida.
güncel Önemli Başlıklar