bugün

kemal kılışdara deniyordu...
güçlü bir tütündür. vücudu tütüne alışık olmayan birini rahatsız eder, baş döndürür.
romanlarda geçen "purosunu ağzına yerleştirdi." cümlesi şahsıma çok çekici gelir.
mangal yaparken içmesi zevkli bunu. sigara gibi iki dakikada bitmez.
pipo dururken, tırt sayılır. pipoya geçin. evet.
Piyasada bulunabilecek ve orta üstü kalitede marka tavsiyelerini beklediğimizdir...malum ramazan bitiyor. Viskiler su gibi akacak...
Çok pahalı yav yoksa sigarayı ağzıma sürmem puro varken.
görsel
bu gün 2 adet(paket değil adet) Havana purosuna 300 lira verip aldım. hayatımda hiç sigara içmedim ama bu puroyu denemek istedim için aldım. umarım kadınlar bacaklarında sarmıştır bu puroyu da o kadar para verdiğime değsin.
Harvest için tertemiz ama freeshopta var.
Hakkında derli, toplu güzel dille yazılmış, içerikler arayanlara öneride bulunabileceğim zevk tüttürgeçi.

https://keyiflobisi.com/konu/puro/
görsel
Dayı oldu mu şimdi? O masada puro içilir mi?
Aha bak sırf puro için deri siyah koltuk aldım.
görsel
Bitti arkadaşlar, dolar beni de vurdu sonunda. Gözünüzü seveyim free duty falan filan gelen giden bir desin çiçek gönderirim valla.
Zevk sahibi insanların içtiği tütün mamülü davidoff cohiba ve habana markaları tavsiye edilir .
Bayram harçlığı alan ergenlerin, her bayram ellerinde gezdirdikleri tütün mamülüdür.
Hızlı içilmeyen içe çekilmeyen tütün mamülüdür ağır ağır aroması ağızda gezdirilerek içilir.
sigara gibi içilmez, keyif için içilir. Premium puro içmeniz tavsiye edilir. Bakkaldan aldığınız dandik puroların içinde allah ne verdiyse koydukları için zararı daha da fazla olur.(Ağır metaller vs.)
1910'da Florida'da bir tütün fabrikasında işçiler Küba tütünü sararken:

görsel
bilenenin aksine puro dumanı içeri çekilmez. ağızda döndürülür. ee abi sikeyim öyle işi o zaman ben içsem arada söndürür sigara yakar sonra devam ederim.
Küçükken çikolata sanıyordum.
Genelde kutuları hep güzel olan ve bağımlılık yapan bir alışkanlığa sebep olan sigaramsı.
Kalın bir sigara. Evet.
jose l piedra içtiğimdir kendisi. 10 tane aldım şimdilik el sarımı orjinal küba purosu.
ayrıca humidor'um da nemlendirici jel ve nem ölçer cihazında beklemede kendisi *
özellikle bukowski okurken bir şişe votka-shot bardağı ve yanında pürom mutlaka olur.
cinsellikle bağdaştıran var ya bunu. bir puro bazen değil her zaman bir purodur.